Bu yılki Kadınlar Günü kutlamalarına Ziraat Bankası tarafından özel bir avantajla katkı sunuluyor. Kadınlar Günü kutlamalarına hazırlıklar devam ederken, 4 ile 9 Mart arasında yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL Bankkart Lira kazanabilirsiniz. Belirli sektörlerden Kadınlar Günü için yapılacak ilave harcamalara Ziraat Bankası destek sunarak, kadınların bu özel gününü özel bir şekilde kutluyor.

Ziraat Bankası Kadınlar Gününe Özel 60 TL Hediye Kampanyası Özellikleri

Ziraat Bankası kredi kartı ve Banka kartı olan Bankkart ile yapılan alışverişlerde 60 TL Bankkart Lira kazanma şansınız bulunuyor. Kampanyaya mutlaka katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılmak için Bankkart Mobil uygulamasına girerek, kampanaya katılım gerçekleştirmeniz gerekli. Katılımı yaptıktan sonra, kuaför, güzellik, kuyum, saat, mücevher, bakım merkezi, giyim, aksesuar, çiçek ve kozmetik sektörlerinde yapacağınız 250 TL ve üzeri harcamanızda, 20 TL Bankkart Lira kazanıyorsunuz. Harcamanın 4 ile 9 Mart arasında olması gerekiyor. Kampanyaya katıldıktan sonra yaptığınız 250 TL ve üzeri harcamanız sonucunda kazanacağınız 20 TL Bankkart Lira, kartınıza anında yükleniyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ziraat Bankası Kadınlar Günü Kampanyası

Aynı gün aynı veya farklı yerlerden yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerden, ilki kampanya kapsamında değerlendiriliyor. Kampanya aracılığıyla, her kart sahibi 3 defa olmak üzere toplam 60 TL Bankkart Lira kazanabiliyor. Yukarıda listelenmiş sektörlerde faaliyet gösteren ve Ziraat Bankası Bankkart anlaşması olan üye işyerlerinden alışveriş yapmanız gerekiyor. Bu sektör dışında olan işyerlerinden ya da Bankkart anlaşması olmayan iş yerlerinden yapılan alışverişler, kampanya kapsamında geçerli olmuyor.

Bankkart özellikli banka kartları veya kredi kartları aracılığıyla yapılan alışverişlerin tümü kampanya kapsamında geçerli oluyor. Kazanılan Bankkart Lira, kredi kartına ya da Banka kartına hemen yükleniyor. Herhangi bir nedenle Bankkart Lira kazanılmış olan alışverişin iptal edilmesi halinde, yüklenen Bankkart Lirada iptal ediliyor. Kartta yeterli bakiye olmaması durumunda, bir sonraki ekstrede borç olarak yansıtılıyor. Kampanyadan sadece bireysel banka kartı veya kredi kartı müşterileri faydalanabiliyor. Ticari kredi ya da banka kartları kampanya kapsamının dışında tutulmuş. Kadınlar günü kutlamaları için yapılacak masraflara katkı sağlayarak, kadınların bu özel günü banka tarafından bu özel kampanyayla kutlanıyor.