2022’de ev sahibi olmak isteyenlere büyük müjde Ziraat Bankası’ndan geldi. Son yıllarda gayrimenkul sektöründe artan fiyatlar ve yüksek konut kredisi faizleri ev sahibi olma hayalini başka bir zamana erteletiyordu. Ziraat Bankası, 2022’de herkesin ev sahibi olabilmesi için her bütçeye uygun 120 ay vadeli konut kredisi sunuyor. Ziraat konut kredisiyle 2022’de kira öder gibi ev sahibi olma şansını yakalayın!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ziraat Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Ziraat Bankası tarafından sağlanan konut kredisi kampanyası sayesinde çok avantajlı koşullarda kira öder gibi ev sahibi olma şansını yakalayın. Üstelik yüksek birikim koşulu olmadan tam 120 aya varan vade imkanından ve çok düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın konut kredisi başvuru işlemlerini size en yakın Ziraat şubelerinden yapabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası müşterileri Ziraat web sitesi, mobil uygulaması, internet şubesi, ATM ve hatta çağrı merkezi kanalları üzerinden de gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi Kampanya Koşulları

Ziraat Bankası konut kredisiyle çok uygun koşullara kira öder gibi ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz. Ziraat Bankası’nın düşük faizli konut kredisinde 120 aya varan vade imkanından faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın konut kredisinde satın alacağınız konutun ekspertiz değerine göre belirlenen oranı kadar limit sağlanmaktadır. Buna göre konutun ekspertiz değerinin belirli kısmını Ziraat konut kredisiyle karşılayabilirken, geri kalan kısmını birikiminizle karşılamanız gerekiyor. Ziraat Bankası konut kredisinde gayrimenkulün ekspertiz değeri 500.000 TL altında olduğunda %90, 500.000 TL üzerinde olduğunda %80 oranındaki kısmına kadar konut kredisi limiti tanımlanmaktadır.

Ziraat Bankası’ndan yapacağınız konut kredisi kullanımınızda, satın alacağınız gayrimenkul için krediye ipotek uygulaması gerçekleştirilmektedir. Kullandığınız Ziraat konut kredisinde 120 aya varan vade seçeneğinin yanı sıra sadece %1.36’tan başlayan kredi faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Buna göre Ziraat’ten yapacağınız 500.000 TL limitli konut kredisi kullanımınızda 120 ay vadeye %1.36 faiz oranından yararlanabilirsiniz. Böylelikle konut kredisi taksitleriniz 8.475.64 TL olur. Konut kredisi başvurusu için başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi, satın alınacak konut tapusu ve şubenin talep edebileceği diğer belgelerin hazırlanması gerekir.