Bankaların harcadıkça kazandıran kampanyalarıyla tüm alışverişleriniz daha kazançlı hale geliyor. Tüm harcamalarınızda banka kartı veya kredi kartı kullanarak, bankaların sunduğu yüzlerce TL değerindeki puanlardan faydalanabilirsiniz. Böylelikle hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de diğer alışverişlerinizde avantajlı indirimlerden yararlanma şansını yakalayabilirsiniz. Ziraat Bankası, Bankkart müşterileri için tam 100 TL’ye varan Bankkart Lira hediye ediyor.

Ziraat Bankası 100 TL’ye Varan Bankkart Lira Kampanyası

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, 2022 Şubat ayında da kazandırmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’nın Bankkart’ı ile yapacağınız alışverişlerinizde yüzlerce TL değerinde Bankkart Lira hediyesi kazanabilirsiniz. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası tarafından, Bankkart ile 500 TL’ye ulaşan her harcama için 25 Bankkart Lira hediye ediyor. Kampanyadan tüm müşteriler en fazla 4 defaya faydalanabiliyor. Böylelikle toplamda 100 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansı yakalanıyor.

Ziraat Bankası 100 TL Bankkart Lira Koşulları

Ziraat Bankası tarafından sağlanan her 500 TL’ye ulaşan harcamaya 25 TL tutarındaki Bankkart Lira hediyesinden faydalanabilmek için kampanyaya katılım sağlanması gerekiyor. Kampanyaya katılan Bankkart sahipleri, 30 gün içerisinde Bankkart’ın kredi kartı uygulaması ile gerçekleştireceği tüm alışveriş işlemlerinde Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor.

Kampanyaya katılım sağlamak için Ziraat Mobil veya Bankkart Mobil uygulamalarındaki “Kampanyalar” kısmında yer alan ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneği tıklanmalıdır. Bu şekilde kampanyaya katılım sağlanmaktadır. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra kampanya süresi aktif olur. Örneğin 15 Şubat’ta kampanyaya katılım sağlandıysa, 30 gün geçerli kampanya kapsamında 15 Mart’a kadar kampanya koşullarının sağlanması gerekmektedir.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Her Ziraat Bankası müşterisi Bankkart Lira hediye kampanyasından en fazla 4 defa faydalanabilmektedir. Böylelikle kampanya kapsamında 4 farklı 500 TL’ye ulaşan Bankkart harcamasında 25 TL olacak şekilde toplamda 100 TL’ye varan Bankkart Lira hediyesi kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında kazanılan Bankkart Lira bakiyesi, işlem koşullarının tamamlanmasıyla birlikte otomatik olarak Bankkart’a yüklenmektedir. Bankkart’ta yüklenen mevcut Bankkart Lira bakiyesini herhangi bir harcama koşulu olmadan tüm Ziraat Bankası anlaşmalı üye işyerlerinde yapacağınız işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Tarih, işlem limiti vb. sınırlamalar olmadan tüm Ziraat POS cihazlarınızdaki ödemelerinizde kullanabilirsiniz.