Ev sahibi olmak isteyenlere müjde: Ziraat Bankası'nın düşük faiz ve uzun vadeli konut kredisi sayesinde herkes hayalindeki eve kavuşuyor!

Ev sahibi olmanın önemi, içerisinde bulunduğumuz koşullarda daha da çok anlaşılıyor. Özellikle de pandemi sebebiyle getirilen yasaklar ve kısıtlamalar, halk sağlığını korumak anlamında işe yarasa da ekonomik anlamda yarattığı çöküntüler hala etkisini gösteriyor. Maliyetlerle başedemeyip kepenk indiren iş yerleri sebebiyle işsiz ve parasız kalan vatandaş, hala bu maddi yıkımla başetmeye çalışıyor.

Hal böyle olunca bir ev sahibi olmanın önemi tokat gibi yüzümüze çarpıyor. İşsizlik durumunda en azından bir evi olanlar, minimum gelirle bile ayı atlatmayı başarabiliyor. Ekstra bir maliyet yaratmadığı için ev sahibi olmak son derece önem arz ediyor. Bu konuda da vatandaşa destek Ziraat Bankası'ndan geliyor.

Ziraat Bankası Herkesi Ev Sahibi Yapıyor!

ziraat banakası

Ziraat Bankası, isteyen herkesi ev sahibi yapacak muhteşem bir kredi kampanyasına imza atıyor. Çalışanın artısı konut kredisi sayesinde vatandaş, kira öder gibi kredi ödeyerek ev sahibi oluyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan bu konut kredisi, ekspertiz değeri 500 bin TL ve altında olan evler için en fazla %90, 500 bin TL üzerindeki evler içinse maksimum %80 oranında kullanılabiliyor.

Halkbank Kendi İşini Kuracak Kadınlara Koşulsuz Şartsız 1 TL Bile Faiz Almadan Nakit Desteği Sunuyor! Halkbank Kendi İşini Kuracak Kadınlara Koşulsuz Şartsız 1 TL Bile Faiz Almadan Nakit Desteği Sunuyor!

Konut kredisi kapsamında Ziraat Bankası tarafından belirlenen azami vade 120 ay olarak belirlenirken, kullanılabilecek kredi tutarı 5.000.000. TL'yi bulabiliyor. Kredi kullanımı esnasında kefil talep edilmiyor, krediye konu olan eve ipotek konuyor. Ziraat Bankası gerekli gördüğü durumlarda ek teminat da talep edebiliyor.

Bu koşullarda Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 100 bin TL konut kredisinin faiz oranı %1,29 olarak belirleniyor. %1,29 faiz oranı ve 120 ay vade ile kullanacağınız konut kredisinin aylık taksitleri ise 1.642,87 TL oluyor.

Şubeye Gitmeden Başvurulabiliyor!

ZİRAAT 1-3

Ziraat Bankası konut kredisine tüm Ziraat Bankası şubelerinin yanı sıra atm'lerden, Ziraat Mobil'den, internet bankacılığı ve çağrı merkezi üzerinden başvurulabiliyor. Online kanallardan yapılan başvurulara ön onay alınması halinde en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik belgesi, söz konusu evin tapusu ve gelir belgesi ibraz etmek gerekiyor.

Başvurunun ardından ekspertiz işlemleri başlatılıyor ve kullanılabilecek maksimum kredi tutarı belirleniyor. Tutarın kesin onay alması halinde ise para direkt olarak satıcının hesabına yatırılıyor. Böylece isteyen herkes hayalindeki eve kavuşuyor.