Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ev sahibi olmanın önemi bugünlerde daha da artıyor. Pandemi sebebiyle getirilen yasaklar ve kısıtlamalar, her ne kadar halk sağlığını korumak anlamında işe yarasa da, ekonomik anlamda her ülkede olduğu gibi Türkiye'de de ekonomik anlamda çöküşe sebep oluyor. Mevcut koşullar sebebiyle üretim, ithalat ve ihracat faaliyetleri neredeyse durma noktasına geliyor. Bu da birçok iş alanında maliyetlerin artması anlamına geliyor.

Maliyetlerle baş edemeyen iş yeri sahipleri birer birer kepenk kapatıyor. Bu durum hem piyasadaki nakit dengesini bozuyor, hem de zaten yüksek olan işsizlik oranını daha da yükseltiyor. Bu süreçte zorunlu ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale geliyor. Karşılanamayan ihtiyaçların başında ise ödenemeyen ev kiraları geliyor. Ev sahibi olanlar bu sorunu ortadan kaldırırken, evi olmayanlar kira yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmanın yollarını arıyor.

Ziraat Bankası Elindeki Evleri Piyasa Fiyatının Yarısına Satışa Sunuyor!

ziraat-5

Ev sahibi olmak isteyenlere müjde Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, icra yoluyla eline geçen evleri piyasa fiyatının çok daha altına satışa sunuyor. Satılacak evlerin fiyatı ekspertiz raporuyla belirleniyor. Rapor sonucu belirlenen tutara muhammen bedel adı veriliyor. Bu tutar evin bulunduğu ile, muhite ve büyüklüğüne göre değişiyor.

Ziraat Bankası'nın portföyünde yer alan, Bolu'daki 118 m² ev 153 bin TL ile tekliflere açılırken, Ankara Keçiören'de 117 m² evler 330 bin TL'den taliplerini bekliyor. Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan gayrimenkuller evlerle sınırlı kalmıyor, dükkanlar ve arsalar da yok pahasına alıcılarını bekliyor.

Ziraat Bankası Sayesinde Ev Sahibi Olmayan Kalmıyor!

ZİRAAT 3-3

Ziraat Bankası tarafından satışa sunulan bu evleri satın alabilmek için en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek beğendiğiniz evin muhammen bedelinin %6'sı oranında teminat yatırmanız gerekiyor. Bu işlemi, tamamladıktan sonra cep telefonunuza gelen şifre ile sisteme giriş yapıp teklif vermek yeterli oluyor.

Her portföy, banka tarafından belirlenen süre boyunca tekliflere açık kalıyor. Süre sonunda ise en yüksek teklifi veren kişi evi almaya hak kazanıyor. Evi almaya hak kazanamayanların yatırmış olduğu teminat tutarları ise kesintisiz iade ediliyor. Ziraat Bankası sayesinde ev almak isteyenlerin hayalleri, gerçekleşiyor.