Araç sahibi olmak isteyenlere müjde: Ziraat Bankası elindeki araçları satışa çıkardı, lüks otomobiller alıcılarını bekliyor!

Pandemi sürecinde araç sahibi olmanın önemi gittikçe artıyor. Kendini korumak isteyenler toplu taşımacılık kullanmaktan vazgeçip kişisel araçlarıyla seyahat etmeyi tercih ediyor. Aracı olanlar bu konuda şanslı sayılırken aracı olmayanlar araba almanın yollarını araştırıyor.

Bu konuda vatandaşa en büyük imkanı bankalar sunuyor. İcra yoluyla aldıkları araçları piyasa değerinin yarısına satışa çıkaran bankalar, araç sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Hatta birçok banka, satışa çıkardıkları araçlar için kredi imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası Araç Almak İsteyenlere Benzersiz Bir Fırsat Sunuyor!

ziraat bankası

Elindeki araçları son derece uygun fiyatlarla satışa çıkaran bankaların başında Ziraat Bankası geliyor. Ziraat bankası tarafından satışa çıkarılan araçlar, piyasa fiyatının çok daha altında fiyatlarla alıcılarını bekliyor. Bu araçlar, Ziraat Bankası'nın kendi sitesi üzerinden online ihale yöntemiyle satılıyor.

Ziraat Bankasından Araç Satın Almak İçin Ne Yapmak Gerekiyor?

ikinci el araç

Ziraat Bankası tarafından satışa çıkarılan araçları alabilmek için ilk olarak aracı belirlemek gerekiyor. Sonrasında ise en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, ekspertiz raporu ile belirlenen muhammen bedelin %5'i oranında teminat yatırmak gerekiyor. Araç satış şartnamesi de imzalandıktan sonra cep telefonuna gelen şifre ile Ziraat Bankası araç satış sistemine giriş yaparak teklif verilebiliyor.

İlanlar, banka tarafından belirlenen süre boyunca tekliflere açık kalıyor. Son yarım saate kadar yeni bir teklif verilmezse, ihale belirlenen süre bitiminde tekliflere kapanıyor. Şayet son yarım saat içerisinde yeni bir teklif daha gelirse, süre otomatik olarak yarım saat daha uzuyor. Bu sırada da teklif veren herkes, son teklif konusunda bilgilendiriliyor.

Son yarım saat içerisinde yeni bir teklif gelmezse,ihale süresi son buluyor. Bu süreçte en yüksek teklifi veren, söz konusu aracı almaya hak kazanıyor. Banka ve alıcı arasında devir tescil işlemleri hemen gerçekleştiriliyor. Aracı almaya hak kazanamayanların ödediği teminatlar ise iade ediliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankası Sattığı Araçlar İçin Kredi Veriyor!

ziraat araç 2

Bu avantaja ek olarak Ziraat Bankası araç almak isteyenlere son derece uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleriyle eşsiz bir kredi imkanı sunuyor. Ziraat Bankasından alacağınız araç için yine Ziraat Bankası'ndan kredi kullanmanın en büyük avantajı ise ekspertiz ücreti ödemek zorunda kalmamak oluyor.