Ziraat Bankası müşterilerini sevindirecek bir kampanyaya imza atıyor. Siz harcadıkça Ziraat Bankası 100 TL veriyor!

Hayat günden güne zorlaşıyor. Pandemi kapsamında getirilen yasaklar ve kapanmalar da bu zorluklara tuz biber oluyor. Sağlık açısından ilerleme kaydedilirken, ne yazık ki vatandaş ekonomik anlamda bir hayli sarsılıyor. Esnaf kepenk kapatıyor, birçok kişi işini ve gelirini kaybediyor. Hal böyle olunca tasarruflar başlıyor, alışverişin bile en karlı hali seçiliyor.

Ziraat Bankası Bankkart Harcadıkça Kazandırıyor

ziraat amblem

Bankalar da vatandaşın bu zor günlerinde destek olabilmek için türlü promosyonlar yaparak müşterilerini rahatlatmaya çalışıyor. Bu hamlelerden biri de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, Bankkart ile harcama yapan müşterilerine anında 100 TL veriyor.

Ziraat Bankası, müşterilerine destek olmak amacıyla sunduğu Bankkart kampanyası kapsamında, her 500 TL'lik harcama için 25 TL, toplamda tam 100 TL bankkart Lira veriyor. Böylece Ziraat Bankası müşterileri harcarken kazanıyor, ihtiyaçları için Ziraat Bankası'ndan destek buluyor. Elbette sonunda kazanacağını bilerek alışveriş yapmak da daha keyifli oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Kampanya Bir Ay Süresince Geçerli Oluyor

ziraat bankası bankkart

Ziraat Bankası Bankkart Lira kampanyasından faydalanabilmek için, Ziraat Bankası kanallarından teklif almış olmak gerekiyor. Teklif yapılan müşteriler, kampanyaya onay verdikleri anda kampanya süresi işlemeye başlıyor. Bankkart Lira kampanyası 1 ay boyunca geçerli oluyor. Örneğin 15 Nisan tarihinde kampanyaya katılan bir müşteri, 15 Mayıs tarihine kadar kampanyadan faydalanabiliyor.

Ziraat Bankası Bankkart kampanyasına katılan müşteriler, katılım sağlamalarından itibaren 1 ay içerisinde her 500 TL'lik alışverişleri için 25 TL, toplamda tam 100 TL Bankkart Lira kazanıyor. Kampanyaya katılmadan önce yapılan alışverişler, kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerin kazandığı Bankkart Lira'lar ise anında Bankkart'a yükleniyor.

Ek Kart ve Sanal Kart İle Yapılan Alışverişler de Kampanyaya Dahil Ediliyor

ziraat bankası bankkart 2

Bankkart ile yapılacak Bankkart Lira kullanım ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Kampanya yalnızca pos ile ve internet üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli oluyor. Kampanya döneminde yapılan alışverişlerin kampanya sonrasında iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira'lar geri alınıyor. Kullanılan Bankkart Liralar ise hesap özetine borç olarak yansıtılıyor.

Bankkart'ın ek kartları ve sanal kartlar ile yapılan alışverişler de kampanya kapsamına dahil ediliyor. Bu kartlardan yapılan alışverişlerden de Bankkart Lira kazanılabiliyor. Ancak kazanılan Bankkart Liralar, ana karta yükleniyor. Kazanılan Bankkart Lira’lar Ziraat Bankası Bankkart işyerleri ve İş Bankası Maximum işyerlerinde kullanılabiliyor. Kampanyaya katılıp ödül kazanan müşterilerin Bankkart kredi kartlarını 31 Ağustos’a kadar kapatmaları durumunda kazanılan Bankkart Lira’lar geri alınıyor. Bankkart Lira'ların kullanılmış olması durumunda ise, Bankkart lira tutarı hesap özetine borç olarak yansıtılıyor.