İhtiyaç kredileri birçok kişi için ekonomik sıkıntı anlarında birebir. ‘Ama ah bir de faizler olmasa!’ diyorsanız Ziraat Bankası ve Denizbank’ın faiz müjdeli kredilerini mutlaka incelemelisiniz.

Anında bir ihtiyaç ya da beklenmeyen bir finansal sıkışıklık ortaya çıkınca en makul çözümlerden birisi bankaların sunduğu ihtiyaç kredileri elbette... Fakat tabii her şeyin bir bedeli var. Bankalar da belirli vadelerle kullandırmış oldukları nakit desteği karşısında elbette belli bir faiz kazanmakta. Peki, ama düştüğünüz nakit darboğazını daha düşük faizli yardımlarla atlatmaya ne dersiniz? İşte Ziraat Bankası ve Denizbank tam da bunu yapıyor. Gelin detaylara hep birlikte bakalım.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Desteği

ziraat 1

En köklü devlet bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, kurulduğu günden bu yana vatandaşın her türlü darboğazında yanında olan bankalardan birisi. Konut kredisinden taşıt kredisine ya da gündelik nedenlerle çekebileceğiniz ihtiyaç kredisine kadar her konuda bir finansal araca sahip. Evlilik, eğitim, tatil, tadilat, eşya yenileme, sağlık ya da beklenmeyen herhangi bir gelirinizin finansmanını sağlamak için Ziraat Bankası’nın ihtiyaç kredisi olanaklarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Üstelik de oldukça düşük faizler ve uygun ödeme koşullarıyla. Son dönemde bu ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,59 olarak belirlenmiştir. Birçok alanda sadece %1,59 faiz oranı ile kullanabileceğiniz krediniz için geri ödeme vadenizi se 36 ay. Hatta dilerseniz ilk üç ay vade erteleyebilir ve ödemelerinize ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra da başlayabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Desteği

denizbank-5

Gündelik ihtiyaçlarınızın bir anda ortaya çıkması ile karşı karşıya kaldığınız finansal darboğazlarda bir destek de Denizbank’tan. Denizbank’ın, %1.90'dan başlayan faiz oranları ile sunduğu ihtiyaç kredilerini 36 aya varan taksitlerle geri ödeyebilirsiniz. Ayrıca, başvuru ve onay sürecinizse son derece kolay. Herhangi bir şekilde bankaya dahi gitmeden internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da SMS yoluyla yapabileceğiniz başvurularınızın sonucunu hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Eğer başvurunuzu SMS yoluyla yapacaksanız, cep telefonunuzun mesaj bölümüne KREDİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızı da ekleyerek 3280’e gönderin. Başvuru sonucunuz en geç 5 dakika içerisinde tarafınıza gönderilir. Eğer olumlu bir yanıt alırsanız kredi limitiniz ve kullanacağınız kredinin vadesi yine telefonunuza mesaj olarak gönderilir. Krediniz onaylandıktan sonra da herhangi bir evrak ya da kefil şartı aranmaksızın Denizbank İnternet Bankacılığı'ndan anında ya da nüfus cüzdanınızla size en yakın şubeden kullanabilirsiniz.