Nakit sıkıntısı çekenlere Denizbank ve Ziraat Bankası'ndan büyük destek! 50 Bin TL anında hesabınıza yatıyor!

Günden güne zorlaşan hayat şartları, tüm dünyayı etkisi altına alan covid 19 pandemisi sebebiyle daha da zor hale geldi. Birçok sektörde iş yerlerinin kapanması, çalışanların iş ve gelir kaybına uğramasına sebep oldu. Şimdilerde ise kısmi aşılanma sayesinde şartlar normale dönmeye başladı. Okulların ve iş yerlerinin açılmasıyla masraflar çoğaldı.

Uzun bir işsizlikten çıkan vatandaş, nakit konusunda sıkışınca, kredi çekmek için bankalara başvurmaya başladı. Bankacılık ürünlerine olan talep artınca,  bankalar arasındaki rekabet kızıştı. Müşteri portföyünü genişletmek isteyen bankalar, türlü ürünlerde kampanyalar yapmaya başladı. Rekabet sebebiyle kredi faizlerini düşüren bankaların başında Ziraat Bankası ve Denizbank yer aldı.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

denizbank şube

Denizbank, nakite ihtiyaç duyan müşterileri için benzersiz bir çözüm üretiyor. %1,90'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunuyor. Üstelik Denizbank bu kredi için herhangi bir evrak ya da kefil istemiyor. Başvurunun ardından krediniz anında onaylanıyor, paranız hemen hesabınıza geçiyor.

Denizbank ihtiyaç kredisine, tüm Denizbank şubeleri, Denizbank mobil uygulaması, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Böylece Denizbank'tan kullanılan 50.000 TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödemesi 73.833,43 TL, aylık taksitleri ise 2.050,93 TL oluyor. Böylece nakit ihtiyaçlarınız çözüme ulaşırken geri ödemeleri cebinizi yormuyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

ziraat bankası-1

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ziraat Bankası, ekonomik zorluk çeken müşterilerine nefes aldırmak için benzersiz bir kredi kampanyasına imza atıyor. %1,59'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle Ziraat Bankası İhtiyaç kredisi, müşterilerinin yüzünü gülümsetiyor. Ziraat Bankası İhtiyaç kredisinin üst limiti 50 bin TL olarak belirleniyor. Uygun faiz ve vade avantajları sayesinde geri ödemeler de bütçeyi yormuyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisine, tüm Ziraat Bankası şubeleri ve ATM'leri, Ziraat Mobil uygulaması, Ziraat Bankası'nın resmi web sitesi ve de çağrı merkezi üzerinden başvurulabiliyor. Online kanallardan başvurulan kredi onaylanır onaylanmaz para hesaba yatıyor. Böylece şubeye gitmek ve sıra beklemek gerekmiyor. Bu kredi sayesinde Ziraat Bankası müşterileri nakit ihtiyaçlarını gidererek, zorlanmadan ödemenin tadını çıkarıyor.