Bu kredi kampanyası size ilaç gibi gelecek. İşte Ziraat Bankası ve TEB'in sunduğu o büyük fırsat!

Günlerce süren banka işlemleri ve uzun banka kuyrukları hepimizin ortak derdi. Bir işimizi halledebilmek için gittiğimiz banka şubelerinde saatlerimizi harcayabiliyoruz. Şubelerde gerçekleştirilen işlemler bizi oldukça yorabiliyor, bir de şubeler evimize uzaksa her şey çok daha zor oluyor. Ziraat Bankası ve TEB, bu problemleri ortadan kaldırmak için oldukça büyük bir adım attı ve anında kredi kampanyalarını duyurdu. Artık evinizden, dilediğiniz miktardaki krediyi birkaç dakikada alabilir ve paranızı anında harcamaya başlayabilirsiniz. İşte o fırsatlar!

Ziraat Bankası'ndan Büyük Adım!

ZİRAAT BANKASI-1

Ziraat Bankası, teknolojiyi bankacılıkla buluşturan ve internet bankacılığına son derece önem veren bir banka. Ziraat Bankası; kendi resmi sitesi ve Ziraat Bankası mobil uygulamasıyla, müşterilere saniyeler içinde bankacılık işlemlerini halledebilme imkanı sunuyor. Bununla yetinmeyen Ziraat Bankası, internet bankacılığı sayesinde anında kredi alabilmeyi de mümkün kılıyor. 

Ziraat Bankası, anında kredi fırsatı ile müşterilerine tam 50.000 TL'ye varan kredi fırsatı sunuyor. Bu fırsatta yüksek faiz oranlarına yer olmadığını belirten Ziraat Bankası, %1, 59'luk faiz oranıyla gören herkesi sevindiriyor. Tam 36 aya varan vade imkanı sunan Ziraat Bankası, bu fırsatıyla şimdiden oldukça büyük bir ilgi görüyor.

Günler süren banka işlemlerine son veren Ziraat Bankası'nın bu kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi Ziraat Bankası'nın mobil uygulamasına girebilir ya da Ziraat Bankası mobil uygulamasından kredi işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

TEB'in Anında Kredi Fırsatından Yararlanmayan Kalmasın!

teb 13

TEB de Ziraat Bankası gibi anında kredi fırsatı veren bankalardan. Evinizde oturduğunuz yerden kullanabileceğiniz bu kredi fırsatına 7/24 ulaşabilirsiniz. TEB, anında kredi fırsatıyla 40.000 TL tutarında kredi veriyor. TEB, sunduğu bu kredi fırsatında oldukça düşük faiz oranları talep ediyor. Bununla da yetinmeyen TEB, 3 aydan 36 aya kadar vade imkanı sağlıyor. Geri ödeme noktasında da müşterisinin yanında olan TEB, anında kredi kullananlara tam 3 ay erteleme fırsatı sunuyor. 

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

TEB'in bu büyük kredi fırsatından yararlanmak isterseniz eğer yapmanız gereken şey oldukça kolay. Hemen şimdi TEB'in anında kredi fırsatına başvurarak kredinizi birkaç dakika içinde kullanmaya başlayabilirsiniz.