Günümüzde bankacılık ürün ve hizmetlerinin gün içerisinde sıkça kullanılması, bankalar arasında rekabete yol açıyor. Her banka kendi ürün ve hizmetlerinin tercih edilmesini sağlamak için çeşitli kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarda vatandaşlara yüzlerce TL’lik hediyeler ve yanı sıra pek çok indirimden faydalanma fırsatı sunuyor. Bankaların özellikle harcadıkça kazanma şansı getiren kampanyaları vatandaşlara önemli bir avantaj oluşturuyor. Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası, 2022’de vatandaşa harcadıkça kazandıran kampanyalar sunmaya devam ediyor.

Ziraat Bankası 250 TL Hediye Kampanyası

Ziraat Bankası’nın düzenlendiği Bankkart kampanyası kapsamında alışverişte harcadıkça kazanma şansı bulunuyor. Ziraat Bankkart kullanıcıları, harcama yaptıkça yüzlerce TL’lik Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor. Ziraat Bankası’nın Bankkart ürünüyle Bankkart üye işyerlerinde yapılan her harcama için değişen tutarlarda Bankkart Lira kazanma şansı bulunuyor.

Bankkart sahipleri, Bankkart üye işyerlerinde yapacakları her 750 TL ve üzeri alışverişlerinde artan oranlarda Bankkart Lira kazanıyor. Buna göre Bankkart üye işyerlerinden gerçekleştirilen her 750 tlTL ve üzeri işlemlerde Bankkart kullanıldığında;

  • İlk harcamaya 25 TL,
  • İkinci harcamaya 50 TL,
  • Üçüncü harcamaya 75 TL,
  • Dördüncü harcamaya 100 TL,

Şeklinde Bankkart Lira veriliyor. Her Bankkart sahibi kampanyadan 4 defa yararlanabiliyor. Böylelikle 750 TL ve üzeri 4 harcamaya toplamda 250 TL Bankkart Lira kazanılabiliyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ziraat Bankası 250 TL Hediye Kampanyasına Katılım

Ziraat Bankası’nın Bankkart müşterilerine sunduğu 250 TL’ye vatan Bankkart Lira kampanyasından yararlanabilmek için harcama öncesinde katılım gerçekleştirilmesi gerekiyor. Kampanyaya katılım gerçekleştirebilmek için Bankkart Mobil uygulamasındaki kampanyalar sayfasında ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine tıklamalısınız. Böylelikle kampanyaya katılabilir ve Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız her 750 TL ve üzeri alışverişle Bankkart Lira kazanabilirsiniz. Kampanya çerçevesinde aynı gün içerisinde bir işyerinden gerçekleştireceğiniz 750 TL ve üzeri işlemlerin ilki kabul edilir.

Kampanya kapsamında kazanacağınız Bankkart Lira’lar anında hesabınıza aktarılır. Hak edilen Bankkart Lira tutarlarının harcamasında ise herhangi bir koşul veya sınırlama söz konusu değildir. Böylelikle kazandığınız Bankkart Lira tutarlarını dilediğiniz zaman Bankkart üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.