Ülkemiz bir hayli zor günlerden geçiyor. Pandemi sürecinin de etkisiyle ekonomimiz zayıflıyor, yapılan müdahalelere rağmen Türk Lirasının değer kaybı önlenemiyor. Hal böyle olunca vatandaş geçinmekte zorlanıyor, zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılayamaz hale geliyor.

Ekonomik durumların bu noktaya gelmesiyle, birikim yapmak imkansızlaşıyor. Bu imkansızlık içinde, yine de insanın peşini bırakmayan acil nakit ihtiyaçlarındaysa, ilk başvurulan adres bankalar oluyor. Herkes en az bir banka ile çalışıyor. Bankacılık ürünlerine talep böyle artınca da bankalar türlü promosyon, kampanya ve avantajlarla müşterileri kendilerine çekmeye çalışıyor. O hamlelerin biri de Ziraat'ten geliyor!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ziraat Faizi Kaldırdı: Gelen Kazanıyor!

Ziraat Katılım Bankası, katılım bankacılığı prensipleri gereği, faiz uygulaması ile çalışmıyor. Finansman destekleri karşılığında kar oranı almayı, ya da yatırımcılarının parasını bir tür ticaret yaparak değerlendirip, onlara bu kazançtan pay vermeyi öngören katılım bankacılığı dünyası, Ziraat'in gücüne güç katıyor.

Müşterilerine kredi vermek yerine finansman desteği sağlayan Ziraat Katılım, faiz almak yerine kar payı talep ediyor. Ziraat Katılım'ın verdiği ihtiyaç finansmanı için kar oranı %1,63, maksimum vade süresi ise; 50 bin TL ve altındaki tutarlar için 36 ay, 50 bin TL üzerindeki tutarlar içinse 24 ay oluyor.

Her İhtiyacınızda Ziraat Katılım Bir Şube Yakınınızda!

Ziraat Katılım, son derece avantajlı kar oranları ve uzun vade süreleriyle, beyaz eşyadan eğitime, hac ve umre planlarınızdan iş girişimlerinize kadar finansman desteği sunuyor. Günümüzün en çok tercih edilen nakit desteklerinden olan ihtiyaç finansmanı ise Ziraat Katılım müşterilerinin en çok kullandığı bankacılık ürünlerinin başında geliyor.

Ziraat Katılım Bankası'nın müşterilerine sunduğu bu eşsiz finansmandan faydalanabilmek için, en yakın Ziraat Katılım şubesine giderek finansman başvurusu yapmak gerekiyor. Başvuru esnasında;

  • Finansmana konu tüketim malı ya da hizmete ilişkin proforma fatura,
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport,
  • Kişinin çalışma durumuna göre gelir belgesi talep ediliyor.

Başvurularınız, Ziraat Katılım'ın deneyimli müşteri temsilcileri tarafından alınıp merkeze iletiliyor. Onaylanan Finansman tutarı anında Ziraat Katılım hesabınıza aktarılıyor. Ziraat Katılım Bankası'nın bu avantajlı finansman desteği sayesinde herkes ihtiyaçlarını gideriyor, yüzler gülüyor!