Kamu bankası Ziraat Bankası’ndan müşterilerini sevindiren kampanya duyuruldu. Ziraat Bankası, tüm müşterilerine 250 TL değerinde Bankkart Lira hediye edecek. Ziraat Bankkart Lira kampanyasından yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin o şartı yerine getirmeleri gerekecek. İşte 28 Şubat’a kadar geçerli olan Bankkart Lira kampanyasının şartları!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Ziraat Bankası’ndan 250 TL Hediye

Türkiye’nin en bankacılık kuruluşu Ziraat Bankası, 2023 yılında da avantajlı kampanyalarına devam ediyor. Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada Bankkart sahiplerine 28 Şubat’a kadar o şartı yerine getirmeleri halinde 250 TL değerinde Bankkart Lira hediye edileceği belirtildi. Ziraat Bankası, 2023 Şubat ayına özel kampanyasından yararlanabilmek için 01.02.2023 ile 28.02.2023 tarihleri arasında kampanyaya katılım sağlayanlar 250 TL değerinde Bankkart Lira kazanabiliyor.

Ziraat Bankası’nın Bankkart Lira kampanyasından yararlanmak için Şubat ayı boyunca 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL değerinde Bankkart Lira kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında her bir Bankkart sahibi kampanyadan en fazla 5 defa yararlanabiliyor. Yani 28 Şubat’a kadar 5 farklı 500 TL ve üzeri alışverişin her birine 50 TL, toplamda da 250 TL değerinde Bankkart Lira kazanabilecek.

Ziraat Bankkart Lira Kampanyası Koşulları

Ziraat Bankası tarafından duyurulan 250 TL değerindeki Bankkart Lira kampanyası 1 Şubat ile 28 Şubat tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin harcama yapmadan önce mutlaka kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir. Buna göre 2023 Şubat ayında Bankkart sahiplerinin “Bankkart Mobil” uygulamasından veya “bankkart.com.tr” adresinden ilgili kampanyada “Hemen Katıl” seçeneğine tıklanması gerekiyor.

Ziraat Bankkart Lira kampanyasına SMS ile katılım sağlanabiliyor. Kampanyaya SMS ile katılım sağlamak için “SUBAT250” yazarak, “4757” numarasına SMMS gönderilmesi gerekmektedir. Böylelikle 28 Şubat’a kadar Bankkart Lira ile yapılacak tüm 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL olarak toplamda 250 TL değerinde Bankkart Lira bakiyesi kazanılabiliyor. Kampanyadan kazanılacak Bankkart Lira bakiyeleri, herhangi bir alt harcama limit sınırı olmadan veya son kullanma tarihi söz konusu olmadan tüm Ziraat Bankası POS’larında yapılacak ödeme işlemleri sırasında kullanılabilmektedir.