Ziraat Bankası ihtiyaç sahiplerine büyük kolaylık sağladı.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Kısıtlamanın sonlanması ve yaz aylarının en sıcak günlerinin başlamasıyla birlikte, tatil yapmak ve geçen yılın yoğun stresini atmak herkesin planladığı bir konu. Ziraat Bankası, Bankkart sahiplerine hazırladığı yeni faizsiz taksitlendirme kampanyasıyla destek veriyor. Harcamaların yoğunlaştığı bir dönemde Ziraat bankası müşterilerine özel bir destek hizmeti sunuyor. Bankkart ile yapılan tüm alış verişler sonradan faizsiz bir şekilde 4 taksite kadar taksitlendirilebiliyor. Hiç faiz uygulanmayan bu taksitlendirme, diğer kampanyaların yanı sıra ilave bir taksit vadesi oluşturuyor.

Faizsiz Taksitlendirme Sistemi Nasıl Çalışıyor?

Yasal olarak taksitlendirilmesinde sakınca olmayan her türlü alışverişler taksitlendiriliyor. 250 TL ile 5.000 TL arasındaki tüm alışverişler Temmuz ayı içerisinde yapıldığında, başvuru gerçekleştirerek 4 aya kadar faizsiz bir şekilde taksitlendiriliyor. Taksitlendirme işleminin yapılabilmesi için, alış verişin dönem içi işlemlere yansıması gerekiyor. Bunun için alış verişi yaptıktan sonra, işlemin dönem içi işlemlere yansımasını beklemeniz gerekiyor. Yansıma gerçekleştikten sonra Ziraat Bankası’nın ilgili kanallarına başvurarak taksitlendirme talebinizi iletebiliyorsunuz. Ayrıca Bankkart’ınızın Temmuz ayı hesap kesim tarihi öncesinde taksitlendirme talebinizi iletmeniz gerekiyor.

Ziraat bankası Faizsiz Taksitlendirme Başvurusu Nereye Yapılıyor?

Temmuz ayı Faizsiz Taksitlendirme kampanyasına katılmak için geniş bir seçenek havuzuna sahipsiniz. Yaptığınız alış verişin dönem içi işlemlere yansımasının ardından, Ziraat Mobil uygulaması, Ziraat İnternet Bankacılığı, Bankkart mobil uygulaması ya da Müşteri iletişim Merkezi’ne başvurarak taksitlendirme talebinizi iletebilirsiniz. Taksitlendirme işlemini yaptıktan sonra sadece Müşteri İletişim Hizmetleri aracılığıyla ve aynı gün iptal gerçekleştirebiliyorsunuz.

İhtiyaçlarınızı Faizsiz Taksit Kampanyasıyla Ertelemeyin

İhtiyaçlarınızı karşılamak, yoğun harcamaların yapıldığı şu dönemde bütçenizi sarsmadan alış verişlerinizi yapmak için Ziraat bankası Temmuz ayı Faizsiz Taksitlendirme Kampanyası iyi bir avantaj olarak öne çıkıyor. Tatil sırasında ihtiyaçlarınızı ertelememeniz, daha rahat bir tatil yapabilmeniz için bu eşsiz kampanyayı değerlendirebilirsiniz.

Temmuz ayı içerisinde yaptığınız tüm alışverişleri 4 aya kadar faizsiz taksitlendirin. Bu sayede almak istediğiniz her şeyi faizsiz 4 taksitle alın. Ziraat Bankası her kesimden müşterisine destek olmak için özel kampanyalar sunmaya devam ediyor. Bankkart sahipleri, alışverişlerini kolayca ve faizsiz bir şekilde taksitlendirebiliyor.