Vakıfbank'tan araç sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek haber geldi: Bu kredi sayesinde herkes arabalandı!

Hayat koşulları her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Pandeminin negatif getirileri de bu koşullara eklenince, zorunlu ihtiyaçları karşılamak bile külfet haline geliyor. Biriken faturalar, ödenemeyen kiralar, hiç bitmeyen ihtiyaçlar derken, nakit problemi her geçen gün artıyor. Bankalar ise vatandaşın nakit ihtiyacına çözüm sunmak için sıraya giriyor. Onlarca banka arasında Ziraat Bankası, Denizbank ve Türkiye Finans sağladıkları avantajla bir adım öne çıkıyor.

Denizbank Cebimde Kredi

DENİZBANK 2

Denizbank, nakit ihtiyaçlarınız için benzersiz bir çözüm sunuyor. Türkiye'nin yükselen bankası %1,89 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle 55 bin TL'ye kadar kredi veriyor. Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 73.694,19 TL, aylık taksitleri ise 2047,06 TL oluyor.

Denizbank Cebimde Krediye cep telefonunuzdan KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızla birlikte 3280'e göndererek başvurulabiliyor. Başvurunuza cevap 5 dk içerisinde geliyor. Onaylanan kredinizi kullanmak içinse kimlik kartınızla birlikte en yakın Denizbank şubesine gitmek yeterli oluyor. Krediniz anında hesabınıza yatıyor ya da bankada nakit olarak size ödeniyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

ZİRAAT 3-1

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Devlet bankaları arasında n gözde isim olan Ziraat Bankası, %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. Bu koşullarda Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor.

Ziraat bankası tarafından sunulan bu avantajlı krediye tüm Ziraat Bankası şube ve atmlerinden, Ziraat Mobil uygulaması üzerinden, internet bankacılığından ve telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

Türkiye Finans İhtiyaç Finansmanı

türkiye finans

Türkiye Finans, katılım bankacılığı prensipleri gereği faiz uygulaması yerine kar oranıyla çalışıyor. Türkiye Finans tarafından sunulan kredinin kar oranları %1,55, %1,62 veya %1,68 şeklinde, vadeye bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Maksimum 36 ay vade imkanı sunan Türkiye Finans'ta 12 ay vadede kar oranı %1,55, 24 ay vadede %1,62 ve 36 ay vadede %1,68 olarak belirleniyor.

Türkiye Finans ihtiyaç finansmanına internet bankacılığı veya mobil şube üzerinden başvuruluyor. Başvurunuz anında değerlendirmeye alınıyor ve onaylanan finansman tutarı direkt olarak hesabınıza yatıyor.