Günümüzdeki hızlı fiyat artışları, hepimizin ortak problemi. Buartışlar, her şeyi olduğu gibi evleri de etkilemiş durumda. Bu durum ev sahibi olmak isteyenlerin önünde büyük bir engel oluşturuyor. Ev fiyatları 2, 3 katına çıkarken ev alabilmek, her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Eğer siz de piyasadaki ev fiyatlarından şikayet ediyor ve kendiniz için uygun bir fırsat arıyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz. Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Denizbank ev sahibi vatandaşlara oldukça avantajlı kredi fırsatlar sunuyorlar. Hemen şimdi siz de dilediğiniz eve bu fırsatlar ile ulaşabilirsiniz!

Ziraat Bankası’nın Bu Kredi Fırsatıyla Ev Sahibi Olmayan Kalmasın!

ZİRAAT BANKASI-1

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankası, bu zamana sunduğu kredilerin arasına bir yenisini daha ekliyor. Vatandaşların memnuniyetini düşünen Ziraat Bankası şimdilerde yepyeni bir konut kredisi fırsatı sunuyor. Faiz oranlarını bir dert olmaktan kaldıran ve müşterilerinin yüzünü güldüren Ziraat Bankası, konut kredisi fırsatında %1,37’lik bir faiz oranı sunuyor. Bu oranları gören herkesi şaşırtan Ziraat Bankası, 120 aya varan vade imkanı sunuyor. Hemen şimdi siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz, Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesine girebilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Yüzleri Güldürmeyi Başardı!

denizbank şube

Denizbank, konut sahibi olmak isteyen müşterilerine oldukça büyük fırsat sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara tam 100 bin TL tutarında kredi veren Denizbank, bu fırsatında %1,79’luk bir faiz oranı da sunuyor. Sunduğu fırsatlar bu kadarla kalmayan Denizbank, tam 120 aya varan vade imkanı veriyor. Siz de bu kredi fırsatından yararlanmak isterseniz Denizbank’ın resmi internet sitesine giriş yaparak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Vakıfbank’ın Bu Kredisi Şimdiden Oldukça Fazla Talep Görüyor!

vakıfbank şube

Vakıfbank da müşterilerine oldukça avantajlı bir kredi fırsatı sunan bankalardan biri. Vatandaşları konut sahibi yapmak isteyen Vakıfbank, 75 bin TL değerinde kredi sunuyor. Bu fırsatında %1,37’lik bir faiz oranı sunan Vakıfbank’ın bu kredi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz hemen şimdi Vakıfbank’ın resmi internet sitesine girebilir ya da size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret edebilirsiniz. Vakıfbank’ın bu büyük fırsatı ile ev sahibi olabilmek işte bu kadar kolay.