Araç satın almak isteyenler için büyük müjde bankalardan geldi. Sıfır ve ikinci el otomobil piyasalarındaki önlemeyen yükselişin üzerine gelen 2022 MTV ve ÖTV zamlarıyla birlikte araç fiyatları el yakıyor. Araç fiyatlarındaki önemli artışlar nedeniyle araba sahibi olma hayalini başka bahara ertelemek zorunda kalanlara bankadan araç satış hizmeti sunuluyor. Piyasanın neredeyse yarı fiyatlarına hayalinizdeki otomobile sahip olabilirsiniz. Ziraat araç satış hizmetiyle ihtiyaç ve isteklerinize yönelik araç alımınızı çok uygun koşullarda yapabilirsiniz.

Ziraat Peugeot 301 Otomobil 207.000 TL

Ziraat Bankası, borçlu müşterilerinden gelen araçların satışını ihale usulüyle gerçekleştiriyor. Ziraat araç satış kanalı üzerinden ihaleyle satışa çıkartılan bu araçlar, piyasanın çok altındaki fiyatlara alıcılarıyla buluşuyor. Üstelik ihale sisteminde satışı gerçekleştirilen bu araçlardan birisi de 2019 model Peugeot 301 Active 1.5 Blue HDI 100 aracıdır. Bu araç Ziraat Bankası tarafından açık arttırma usulünde satış için ilana koyuldu.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Dizel yakıt türü ve manuel şanzıman türüne sahip olan 2019 model Peugeot 301 otomobil modelinin açık arttırma satış başlangıç bedeli ise 207.000 TL olarak belirlenmiştir. Bu araca teklif oluşturabilmek için ise Ziraat Bankası’na belirlenen 12.400 TL tutarındaki teminat bedelini yatırmanız gerekiyor. Teminat bedelini yatırdıktan sonra Ziraat Bankası araç satış kanalı üzerinden araca minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi verebilirsiniz. Verdiğiniz tekliften yüksek bir teklif geldiğinde yeni bir teklifte oluşturabilirsiniz. İhale sonunda en yüksek teklife sahip olarak, araca çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Ziraat Volkwagen Caravelle 255.000 TL

Ziraat Bankası’nın Ankara’da bulunan 2015 model Volkswagen Caravelle 2.0 Trendline hafif ticari aracı 255.000 TL satış tutarıyla ihaleye çıkartıldı. 2015 model olan hafif ticari aracın satış bedeli olarak 255.000 TL olarak belirlendiğinden, açık arttırmaya katılmak için ödenmesi gereken tutarda 15.300 TL’dir. Bu teminat bedelini Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla yatırdıktan sonra ihaleye teklif verebilirsiniz. İhalede vereceğiniz her yeni teklifte minimum 500 TL tutarında artış sağlamanız gerekiyor. İhale satış süresi sonunda en yüksek telifi sizin vermeniz durumunda, Ziraat araç kredisi desteğinden de yararlanarak, çok uygun koşullarda araca sahip olabilirsiniz.