Konut almak isteyenler için büyük müjde Ziraat Bankası’ndan geldi. Ev almak isteyenler uygun fiyatlar için bankadan konut satışlarını takip ediyor. 2022’de ev fiyatları artarken, yine ucuza ev satın almak Ziraat Bankası’yla mümkün oluyor. Ziraat Bankası konut satışında uygun fiyat fırsatlarıyla dikkat çekiyor. Peki Ziraat Bankası’ndan konut nasıl alınır? Güncel Ziraat Bankası konut satış ilanları neler? Nasıl takip edilir? Detaylar haberimizde!

Ziraat Bankası’ndan Konut Satışı

Ziraat Bankası, banka borçları dolayısıyla icradan gelen konutlara ilişkin olarak satış gerçekleştiriyor. Geçmişten beri gerçekleştirilen Ziraat konut satışları artık elektronik ortamda da yapılıyor. Böylelikle Türkiye’nin her yerindeki Ziraat konut satış ilanlarına tüm vatandaşlar teklif verebiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ziraat Bankası’nın konut satışları ihale usulünde gerçekleştiriliyor. Banka, elinde bulunan konutları “e-satis.ziraatbank.com.tr” web sitesi üzerinden satışa çıkartıyor. Burada yayınlanan ihaleler düzenli olarak takip edilebiliyor. Yayınlanan konut satış ilanlarından uygun olanlarının ihalesine katılmak isteyenler ilanda belirtilen teminat bedelini ödüyor. Teminat bedeli ödendikten sonra ihale süresi boyunca teklifler verilebiliyor. İhale süresi sonucunda en yüksek teklife sahip olan kişi ise konutu satın alma hakkına sahip oluyor.

Üstelik Ziraat Bankası, ihaleyle konut satışında 120 aya varan vadeli ve düşük faizli konut kredisi desteği de sunuyor.

Güncel Ziraat Konut Satış İlanları

Ziraat Bankası tarafından gayrimenkul satış platformu üzerinden sık sık yeni konut satış ilanları eklenmeye devam ediliyor. 2022 Eylül ayı itibariyle de platformda çok sayıda konut satış ilanı bulunuyor. İlanlar Türkiye’nin 81 ilinden Ziraat Bankası’nın elinde bulunan konutlardan oluşuyor. İşte 2022 Eylül ayı itibariyle satışta olan Ziraat Bankası’nın konut satış ilanları!

  • Ankara’nın Beypazarı ilçesi Ayvaşık Mahallesi’nde yer alan Akropol Termal Şehir’deki A4 Blok Numara 31 adresindeki apartman dairesi için satış ilanı bulunuyor. 2+1 mimaride 100 metrekare olan apartman dairesinin başlangıç bedeli 162.000 TL olarak açıklandı. Ayrıca ilana teklif verebilmek için ödenmesi gereken teminat bedeli 9.720 TL olarak duyuruldu.
  • Ankara’nın Polatlı ilçesi Şehitlik Mahallesi Kepir Sokak Aşkın Apartmanı No:18 adresinde bulunan 4+1 166 metrekare apartman dairesi 320.000 TL başlangıç bedeliyle satışta bulunuyor. İhaleye katılabilmek için 19.200 TL teminat bedeli ödenmelidir.