O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Artan enflasyon ve 2022’de gelen yeni vergi zamlarıyla birlikte araç fiyatları tepe noktaya ulaştı. Artmaya da devam eden araç fiyatları nedeniyle araç satın almak isteyenler, zorluk yaşıyor. 2022’de araç satın almak isteyen ancak araç fiyatlarından şikayetçi olanlara bankadan araç satış kolaylığı geliyor. Bankaların satışa çıkarttıkları araçlarla neredeyse piyasanın yarı fiyatına araç satın alabilirsiniz. Ziraat Bankası araç satışı ile çok avantajlı fiyatlara ve çok uygun ödeme koşullarıyla araç satın alabilirsiniz.

Ziraat Renault Master 2011 Model 130.000 TL

Ziraat Bankası’nın İstanbul’da bulunan ve ihaleyle satışa sunduğu ticari araca çok uygun fiyatla sahip olabilirsiniz. Ziraat araç satış ihalesi kapsamında satışa çıkartılan Renault Master 2011 hafif ticari otomobil için sizde teklifinizi oluşturabilirsiniz. Bankadan araç satış prosedürü kapsamında Ziraat Bankası tarafından 2011 model Renault Master Minibüs 16+1 araca 130.000 TL muhammen bedel belirlenmiştir.

Dizel yakıt türüne sahip hafif ticari araç 130.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sunulmuştur. Bu fiyat üzerinden teklifinizi oluşturmak için belirlenen teminat bedelini ödemelisiniz. Teminat bedelini yatırma işlemini Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla yapabilirsiniz. 2011 model Renault Master hafif ticari araç için belirlenen 130.000 TL başlangıç bedeli üzerinden 7.800 TL tutarında teminat bedeli ödemelisiniz. Teminat bedelini yatırdıktan sonra minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde teklifinizi verebilirsiniz. İhale süresi sonunda en yüksek teklife sahip olduğunuzda, Ziraat araç kredisi destekli olarak uygun ödeme koşullarıyla araca sahip olabilirsiniz.

Ziraat Ford Transit 2015 Model 180.000 TL

Ziraat Bankası tarafından ihaleyle satışa sunulan 2015 model Ford Transit Courier Trend Van 1.5 hafif ticari araca hemen teklif verebilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından satış bedeli olarak 180.000 TL belirlemiştir. Bu satış başlangıç bedeli üzerinden 10.800 TL tutarındaki teminat bedeli oluşturulmuştur. Ziraat Bankası şubeleri üzerinden teminat bedelini hemen yatırabilir ve ihaleye katılabilirsiniz. İhale kapsamında teklifinizi minimum 500 TL artış sağlayacak şekilde yapmalısınız. Teklifinizin üstünde gelen yeni bir teklif sonrası sizde yeni bir teklif oluşturabilirsiniz. İhale sonucunda en yüksek teklifi vererek, araca sahip olma hakkını yakalayabilirsiniz.