Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Türkiye’nin 3 büyük kamu bankası, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Ekonomideki dalgalanmalar nedeniyle birikim yapamayan, yüksek konut kredisi faizlerinden şikayet edenler için büyük fırsat sunuluyor. Ziraat, Halkbank ve Vakıfbank çok uygun ödeme koşullarıyla düşük fiyatlı konut satışları gerçekleştiriyor.

Ziraat Bankası 472.500 TL’ye Konut Satışı

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası tarafından satışı gerçekleştirilen çok sayıda konut bulunuyor. Bu konutlar arasında en dikkat çekeni İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde yer alıyor. İhale usulünde gerçekleştirilen satış kapsamında başlangıç bedeli 472.500 TL olan konut için hemen teklif verebilirsiniz.

İstanbul Gaziosmanpaşa’da bulunan konut, 2014 yılında inşa edilmiş binanın 3.katında yer alıyor. 472.500 TL başlangıç bedeliyle ihaleye çıkartılan konutun teminat bedeli ise 28.350 TL olarak belirlenmiş. Siz de hemen teminat bedelini yatırarak minimum 1.000 TL’lik artışla teklifinizi verebilirsiniz. Konut, Gaziosmanpaşa ilçesinin Karadeniz mahallesi 1138.Sokak no:83’te yer alıyor.

Halkbank 222.000 TL’ye Ankara’da Konut

Halkbank, bankacılık kuruluşu olarak sahip olduğu konutların satışını e-ihale usulünde satışa çıkartıyor. Çok avantajlı fiyatların ve uygun ödeme koşullarının bulunduğu konut satış ilanlarına sizde teklif oluşturabilirsiniz. Halkbank, Ankara’nın Beypazarı ilçesinde apartman dairesini 222.000 TL başlangıç bedeliyle satışa sundu.

Konut, Beypazarı ilçesinin Ayvaşık mahallesinde Karapınar Mevkii Aktropol Termal Sitesi B3 Blok No:17’de bulunuyor. Apartman dairesi 7 katlı binanın 6. katında yer alıyor. 222.000 TL başlangıç bedeliyle ihaleye sunulan konuta 6.660 TL teminat bedeli ödeyerek, teklifinizi oluşturabilirsiniz. 127 metrekarelik daire için minimum 2.500 TL olacak şekilde teklif artışı gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Dubleks Daire 451.000 TL

Vakıfbank’ın İstanbul’da bulunan apartman dairesi çok uygun geri ödeme koşulları ve Vakıfbank konut kredisi desteğiyle satışa sunuluyor. İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde yer alan daire, 126 metrekarelik kullanım alanına sahiptir. 4+1 oda kullanım alanına sahip olan apartman dairesi bodrum ve zemin olacak şekilde dubleks şeklindedir. Daire, Sancaktepe ilçesinin Yunus Emre Mahallesi İrem Sokak No:4’te bulunuyor. Kat kaloriferi bulunan dubleks daireye teklif oluşturmak için 22.550 TL teminat bedelini ödemelisiniz. Ayrıca teklifinizi minimum 5.000 TL artış sağlayacak şekilde vermeniz gerekiyor.