Acil nakit ihtiyaçlarınıza benzersiz çözüm: Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası anında 15 bin TL nakit avans veriyor!

İhtiyaçlar asla bitmek bilmiyor. Her an beklenmeyen bir nakit ihtiyacı doğabiliyor. Birikim yapma şansı bulanlar bu ihtiyaçlarını birikimleri sayesinde giderirken, birikim yapamayanlar bankalar tarafından sunulan kredi, kredi kartı, ek hesap gibi ürünleri kullanarak ihtiyaçlarına çözüm buluyor.

Bu tür acil nakit ihtiyaçlarınıza en efektif çözüm Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası'ndan geliyor. Bu üç devlet bankası şubeye adım bile atmadan çekebileceğiniz 15 bin TL taksitli nakit avans imkanı sunuyor. İşte o kampanyanın detayları!

Vakıfbank Taksitli Nakit Avans

vakıfbank-10

Acil nakit ihtiyaçlarınızda Vakıfbank size yardım elini uzatıyor. Türkiye'nin yükselen bankası, Vakıfbank World Card aracılığıyla %1,98 faiz oranı ve 12 ay vade ile 10 bin TL'ye kadar taksitli nakit avans imkanı sunuyor. Bu nakit avans, VakıfBank ATM'leri, Şubeleri, Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil kanallarından kullanılabiliyor.

4 ay vade ile Vakıfbank'tan kullanacağınız 10 bin TL nakit avans'ın toplam geri ödemesi 10.600,97 TL, aylık taksitleri ise 2.650,24 TL oluyor. Vakıfbank ile acil nakit ihtiyaçlarınız anında karşılanıyor. Size de bu rahatlığın keyfini sürmek kalıyor.

Halkbank Taksitli Nakit Avans

HALKBANK1

Nakit ihtiyaçlarınız için bir çözüm de Halkbank'tan geliyor. Her daim vatandaşın yanında olmayı prensip edinen Halkbank, %1,98 faiz oranı ve 12 ay vade ile 15 bin TL'ye kadar taksitli nakit avans veriyor. Bu kampanyadan yalnızca ParafCard sahipleri faydalanabiliyor.

Halkbank taksitli nakit avansa tüm Halkbank şubeleri, atmleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı ile başvurulabiliyor. Çektiğiniz tutar anında hesabınıza yatırılıyor. Size de rahat bir nefes almak kalıyor.

Ziraat Bankası Taksitli Nakit Avans

ziraata 1

Ziraat Bankası da nakite ihtiyaç duyduğunuz anda yardım elini uzatan bankaların başında yer alıyor. En az 200, en çok 20.000 TL taksitli nakit avans kullanımına imkan tanıyan Ziraat Bankası, uygun faiz oranı ve 12 aya varan vade imkanıyla tüm nakit ihtiyaçlarınız için benzersiz bir çözüm oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ziraat Bankası nakit avansa tüm Ziraat Bankası şubeleri, atmleri, internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Online kanallardan yapılan işlemlerde, çekilen tutar direkt olarak hesabınıza yatıyor. Size de nakit ihtiyacınızı gidermenin keyfini sürmek kalıyor.