Günümüzde herkes bankacılık ürünlerinden en az birini kullanıyor. Kredi, kredi kartı, mevduat hesapları gibi ürünlerle, herkes en az bir defa karşılaşıyor. Bankalar tarafından sunulan kredi kartı ürünleri, diğerlerine göre daha çok tutuluyor, çünkü en avantajlı kampanyalar kredi kartlarına yapılıyor.

Tüm bu kampanya fikirleri çoğunlukla bankalar arasındaki rekabetten doğuyor. Çünkü banka sayısıyla paralel olarak bankacılık ürünlerine olan talep de artıyor. Bu da bankalar arasında ciddi bir rekabete sebep oluyor. Bu rekabette öne çıkmak isteyenler ise özellikle kredi kartı ve kredi ürünlerinde yaptıkları kampanyalarla mevcut müşteri portföyünü genişletmeye çabalıyor. Bu bankaların başında da Ziraat Bankası geliyor.

Ziraat Bankası Bol Bol Bankkart Lira Veriyor!

ziraata 1

Ziraat Bankası, harcadıkça kazandıran bir kredi kartı kampanyası ile müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Ziraat Bankası müşterileri, Bankkart'ın Kredi Kartı uygulaması ile 500 TL'ye ulaşan her alışverişleri için 25 TL, toplamda 100 TL kazanma fırsatı yakalıyor. Kampanyadan yalnızca banka kanallarından teklif yapılan Ziraat Bankası müşterileri yararlanabiliyor.

Kampanyaya yalnızca, katılım sağlandıktan sonraki 30 gün çerisinde yapılan alışverişler dahil ediliyor. Örneklemek gerekirse 15 Nisan tarihinde kampanyaya katılan bir müşteri, 15 Mayıs'a kadar yaptığı alışverişlerden Bankkart Lira kazanabiliyor. 500 TL'ye ulaşan her harcama için 25 TL, toplamda en fazla 100 TL kazanılabiliyor.

Koşulları Sağlayan Herkes Kampanyadan Faydalanabiliyor!

ziraat bankası bankkart

Kampanyaya katılımdan hemen önce yapılan alışverişler kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Kampanya şartlarını yerine getiren Bankkart kredi kartı kullanıcılarına, Bankkart Liralar anında tanımlanıyor. Kampanya müşteri bazlı olup, her Ziraat Bankası müşterisi kampanyadan 1 kere faydalanabiliyor ve en fazla 100 TL kazanabiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

İptal, iade, Bankkart Lira kullanım işlemleri ve nakit çekim işlemleri kampanya kapsamına dahil edilmiyor. Başka bir deyişle bu işlemlerden Bankkart Lira kazanılamıyor. Kampanya döneminde yapılan işlemlerin, kampanya sonunda iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınıyor. Müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda kalan tutar hesap özetine borç yansıtılıyor.

Bankkart'ın ek kartları ve sanal kartları ile yapılan işlemler de kampanyaya dahil ediliyor, ancak Bankkart Liralar yalnızca asıl karta tanımlanıyor. Kazanılan Bankkart Lira’lar Ziraat Bankası Bankkart işyerleri ve İş Bankası Maximum işyerlerinde kullanılabiliyor.