Her yıl olduğu gibi bu Ramazan’da bolluk ve bereketiyle geliyor. Bankalar Ramazan ayı boyunca artan masrafları karşılamak için yapılan harcamalarda yüzlerce TL’yi bulan indirimler, hediyeler ve fırsatlar sunmaya devam ediyor. Ziraat Bankası’da 2022 Ramazan ayına özel harcadıkça kazandıran alışveriş kampanyasını açıkladı. Ziraatliler, Bankkart ile yapacakları alışverişlerine tam 150 TL değerinde Bankkart Lira kazanıyor. İşte Ziraat Bankası’nın harcadıkça kazandıran Ramazan kampanyasının detayları!

Ziraat Bankası’ndan 150 TL Bankkart Lira

Ziraat Bankası, Ramazan ayı boyunca yapacağınız alışverişlerinizde 150 TL’ye varan Bankkart Lira kazanma şansı veriyor. Ramazan ayının bolluk ve bereket duygunu zengin ve dolu sofralarda yaşamak isteyenler için gıda ve market alışverişlerinde Bankkart Lira desteği sunuyor. Ziraat Bankası’nın Bankkart Lira kazandıran kampanyasından 30.04.2022 ile 05.05.2022 tarihleri arasında belirli sektörlerde yapılacak her 300 TL ve üzeri alışverişe Bankkart Lira kazanma şansı yakalıyor.

Ziraat Bankkart Lira Ramazan Kampanyasının Detayları

Ziraat Bankası’nın Ramazan ayına özel düzenlenen Bankkart Lira hediye kampanyasından tüm bireysel Bankkart kullanıcıları yararlanabilmektedir. 5 Mayıs’a kadar devam edecek kampanya kapsamında Bankkart Lira kazanabilmek için; belirlenen sektörlerde yapılacak harcamalarda ödemeleri Bankkart Lira ile yapılması gerekiyor. Ayrıca kampanya koşullarını sağlayarak Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışveriş tutarının 300 TL ve üzeri olması gerekiyor.

Ziraat Bankası’nın Bankkart Lira Ramazan ayı kampanyasında market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri sektörlerinde anlaşmalı üye işyerlerinden yapılacak tek seferdeki 300 TL ve üzeri alışverişlere Bankkart Lira kazanılabiliyor. Bankkart Lira kazanımları kampanya dönemi boyunca belirlenen sektörlerde 300 TL ve üzeri ilk harcamaya 10 TL, ikinci harcamaya 20 TL, üçüncü harcamaya 30 TL, dördüncü harcamaya 40 TL ve beşinci harcamaya 50 TL Bankkart Lira kazanılabiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ramazan ayı boyunca her Bankkart kullanıcısının market, şarküteri, kasap, manav ve bakkal harcamalarında Bankkart ile ödeme yapması ve işlem tutarının 300 TL ve üzeride olması durumunda 5 farklık işlemden toplam 150 TL değerinde Bankkart Lira hediyesi kazanılabiliyor.
Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş öncesinde Bankkart Mobil veya Bankkart resmi web sitesindeki kampanyalar kısmından kayıt olmanız gerekiyor. Dilerseniz “RAMAZAN” yazıp, “4757” numarasına SMS göndermenizde yeterlidir.