Nakit desteğine ihtiyacı olanlar yaşadı: Ziraat Bankası, TEB ve ING düşük faizli ihtiyaç kredisi vermeye başladı!

Artan nakit ihtiyaçlarının en kolay çözümü banka kredileri ile oluyor. Kredilere talep arttıkça da bankalar birbirleriyle yarışmaya başlıyor. Bu yarışta galip gelmek isteyen bankalar ise türlü kampanyalar ve kredi konusundaki avantajlarla müşterileri cezbediyor. O avantajlı kredi sunan bankaların başında ise Ziraat Bankası, TEB ve ING yer alıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

ziraat

Nakite sıkışanların il adresi Ziraat Bankası oluyor. Ziraat Bankası %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vadelerle tüm nakit ihtiyaçlarınıza çözüm olacak bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Bu kredinin üst limiti 50 bin TL olarak belirlenirken, müşterilerin kullanabileceği maksimum kredi tutarı, kişinin geliri doğrultusunda belirleniyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor. Bu avantajlı krediden faydalanabilmek içinse tüm Ziraat Bankası şubeleri, atmeleri, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapmak yeterli oluyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

TEB İhtiyaç Kredisi

teb-1

Türk Ekonomi Bankası da vatandaşın nakit desteğine en efektif çözümü sunan bankalar arasında yer alıyor. %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle TEB ihtiyaç kredisi, kredi kullanmak isteyenlerin birinci tercihi oluyor. TEB ihtiyaç kredisi için belli bir üst limit belirlenmezken, müşteri bazında kullanılabilecek maksimum tutar, kişinin geliriyle orantılı olarak sınırlanıyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile TEB'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 69.580,01 TL iken, aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor. TEB ihtiyaç kredisine tüm TEB şubelerinden, internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden, ya da telefon bankacılığı aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatırılıyor.

ING İhtiyaç Kredisi

Ing bank

ING hem bünyesine yeni katılacak müşteriler, hem de halihazırda ING'li olan müşteriler için iki farklı kampanya sunuyor. İlk kez ING ile çalışacak müşterilere %1,35'ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle kredi kullanma imkanı sunan ING'nin faiz oranları kişinin KKB notuna göre değişiklik gösterebiliyor. %1,35 faiz oranı KKB notu 1850 üzerinde olan kişiler için 20 bin TL'yi aşmayan kredi kullanımlarında geçerli oluyor. Diğer koşullarda faiz oranı %1,49'a yükseliyor.

Hali hazırda ING'li olan müşteriler ise %1,59'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle 50 bin TL'ye kadar kredi kullanma imkanı buluyor. Faiz oranı kişinin KKB notuna göre değişiklik gösterse de 50 bin TL'yi aşmayan kredi kullanımlarında vade süresi sabit kalıyor. ING ihtiyaç kredisine internet bankacılığı ve mobil uygulama üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesaba yatıyor.