Araç sahibi olmak, insana bir anlamda özgürlük sağlıyor. Özel aracı olanlar, bir yere gidebilmek için dolmuş veya otobüs saatlerine uymak, tüm sosyal hayatlarını ulaşım olanaklarına göre planlamak zorunda kalmıyor. İçinde bulunduğumuz şartları düşünürsek, özel araçla seyahat etmek, sağlığı korumak adına da büyük avantaj sağlıyor.

Pandemi koşulları da işin içine girince birçok kişi toplu taşımacılık kullanmaktan vazgeçerek kişisel aracıyla seyahat etmeye başlıyor. Aracı olanlar bu konuda bir adım öne geçerken, araç sahibi olmayanlar da araba almanın en uygun yollarını araştırıyor. Aynı koşulların ekonomik anlamda da vatandaşı bir hayli yıprattığı düşünülünce, araba almak pek de kolay olmuyor. Tam bu noktada vatandaşın imdadına Ziraat Bankası yetişiyor.

Ziraat Bankası Müşterilerinin Araba Alma Hayalini Gerçekleştiriyor!

ziraat bank

Ziraat Bankası, %1,59'dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vadelerle taşıt kredisi sunuyor. Bu kredi hem sıfır araçlar için hem de 5 yaşını doldurmamış ikinci el araçlar için kullanılabiliyor. Sıfır araçlar için proforma fatura bedeli ikinci el araçlar içinse kasko değerinin 120 bin TL'ye kadar olan kısmı için 48 ay, 120.001-300.000 TL arasındaki kısmı için 36 ay, 300.001-750.000 TL arasındaki kısmı için en fazla 24 ay ve 750.000 TL'yi aşan kısmı için azami 12 ay vade imkanı sunuluyor.

Ziraat Bankası tarafından sunulan bu avantajlı kredi, ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araç alımlarında da kullanılabiliyor. Kredi kullanımı esnasında kefil talep edilmiyor, yalnızca araç rehni, teminat olarak alınıyor. Kredi ödemelerinin sorunsuz gerçekleşmesi halinde, vade süresi bitiminde rehin kaldırılıyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisine Hem Şubelerden Hem de Online Kanallardan Başvurulabiliyor!

ZİRAAT 1-3

Ziraat Bankası taşıt kredisine tüm Ziraat Bankası şubelerinden başvuru yapılabildiği gibi, internet bankacılığı, web sitesi, mobil bankacılık uygulaması ve çağrı merkezi aracılığıyla da başvurulabiliyor. Online kanallar aracılığıyla yapılan başvurularda, ön onay alınması halinde tüm işlemler en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek gerekli evrakları sunmak gerekiyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Taşı kredisi kullanımlarında kimlik belgesi, gelir belgesi, adres gösterir belge, sıfır araçlar için proforma fatura ve ikinci el araçlar için araç ruhsatı veya geçici tescil belgesi isteniyor. İşlemler tamamlanır tamamlanmaz onaylanan tutar satıcının hesabına aktarılıyor. Size de yeni aracınızın tadını çıkarmak kalıyor.