Katılım bankacılığı, faiz sistemiyle çalışmayan ve bankacılık sektöründe sunulan her türlü alanda faaliyetler ve ürünler sunan bir bankacılık sistemidir. Faiz sistemi yerine kar payı sistemiyle oluşturulan tüm sistem sayesinde, faizli finansmanlar sağlanmaz. Yapılan yatırımlardan elde edilen gelirlerde kar payı sistemiyle elde edilerek, faizli bir gelir oluşmaz. Katılım bankaları her alanda sundukları finansman desteklerine sahiptir. Konut Finansmanı Desteği de bu ürünler arasında yer alıyor. Haberimizin devamında, hangi bankadan faizsiz şekilde Konut Finansmanını, hangi koşullarla alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ziraat Katılım Bankası Konut Finansmanı Desteği

Ziraat Katılım Bankası, kamu bankası olarak bu alanda da hizmet sunan ve kısa sürede sektörün güçlü bankalarından biri haline dönüşmüş bir bankadır. Sunulan Konut Finansmanı 120 ay vade seçeneği % 1,70 kar payı oranına sahip. Ancak süren bir kampanyada Konut Finansmanı 120 ay vadede 500.001 ile 2.000.000 TL arasında olduğunda % 1,55 kar payı oranıyla sunuluyor. Aynı zamanda geri ödemeyle ilgili çeşitli seçenekler sunuluyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Vakıf Katılım Bankası Konut Finansmanı Kampanyası

Diğer bir Kamu Bankası olan Vakıf Katılım, Konut Finansmanı Desteğini 120 ay vade seçeneğiyle sunuyor. Banka tarafından şu anda uygulanan kar payı % 1,54 oranında. Bankadan sıfır veya 2. El konutlar için konut finansmanı desteği alınabiliyor. Geri ödeme konusunda esnek seçenekler sunan diğer bir bankada Vakıf Katılım Bankası.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Konut Finansmanı

Kuveyt Türk katılım bankacılığında uzun yıllardır deneyime sahip bir bankadır. Konut Finansmanı Desteği olarak sunulan ürünüyle, banka % ,1 84 kar payı oranıyla, 120 ay vade seçeneği sunuyor. Bankanın dijital platform bankacılığı olarak hazırladığı Senin Bankan sistemi aracılığıyla da Konut Finansmanı desteği alınabiliyor.

Albaraka Türk Katılım bankası Konut Finansmanı

Katılım bankacılığının diğer bir deneyimli ismi olan Albaraka Türk, uzun yıllardır katılım bankacılığı alanında hizmet sunuyor. Bankadan sunulan Konut Finansmanı Desteği 120 ay vade seçeneği ve % 1, 99 kar payı oranına sahip.

Türkiye Finans Katılım Bankası Konut Finansmanı

Katılım Bankacılığı alanının diğer önemli ismi Türkiye Finans Katılım Bankası, Konut Finansmanı Desteğinde farklı kar payı oranları uyguluyor. Buna göre 1.000.000 TL altında olan Konut Finansmanı % 1,69 kar payı oranına sahip. 1.000.000 TL ve üzerinde olan konut finansmanı % 2.09 kar payı oranıyla sunuluyor. Tüm tutarlarda kullanılan konut finansmanı destekleri 120 ay vade seçeneğine sahip. Banka aynı zamanda geri ödeme konusunda da çeşitli seçenekleri müşterilerine sunuyor.