Bankaların emeklilere yönelik olarak sunduğu promosyon kampanyaları, rekabetin de tetiklemesiyle, sürekli artmaya devam ediyor. Aylık dönemler halinde sürekli daha farklı avantajlar sunan bankaların, şu anda sunduğu emekli promosyonlarını okuyucularımız için inceledik.

Ziraat Bankası Emekli Promosyonu

Ziraat Bankası en fazla sayıda emekli müşteriye sahip olan kamu bankası durumunda. Banka daha önce SGK ile bankalar arasında varılan protokol gereği olan emekli nakit promosyonlarını, 3 yıl boyunca aylığın Ziraat Bankası şubelerinden alınması taahhüdüyle nakit promosyon ödemesi yapıyor. Banka 1.500 liraya kadar olan emekli aylıklarına sahip olanlara 500 lira, 1.501 ile 2.500 lira arasında olanlara 625 lira ve 2.501 ile üzerinde emekli aylığı olanlara 750 lira nakit promosyon ödemesi yapıyor. Promosyon ödemesi yapılması için başvurular, şubeler, Ziraat Mobil uygulaması, internet şubesi, ATM ve Müşteri İletişim Merkezi kanallarından yapılabiliyor. Ayrıca, “PRO” yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı 4757’ ye göndererek de başvuru yapabiliyorsunuz.

Vakıfbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Diğer bir Kamu Bankası olarak, SGK ile varılan protokole bağlı olarak Vakıfbank’ ta Ziraat Bankası gibi 750 liraya varan nakit emekli promosyonu desteği sunuyor. 3 Yıl boyunca banka şubelerinden emekli aylığınızı alacağınızı taahhüt etmeniz yeterli oluyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

TEB Emekli Promosyonu Kampanyası

Türk Ekonomi Bankası, emekliler için en yüksek ilave promosyon kampanyasını sürdüren özel bankalardan biri durumunda. Emekliler, aylıklarını TEB şubelerine taşıyıp, 3 yıllık taahhüt imzalıyor.  Aynı zamanda 2 adet fatura ödeme talimatı oluşturması hakinde emekliler, aylık oranlarına göre 8.000 liraya kadar promosyon alabiliyorlar. Emekli aylığı 1.499 liraya kadar olanlar, 5.000 lira, 1.500 ile 2.499 lira arasında olanlar, 6.125 lira ve 2.500 ile üzerinde olanlar toplamda 8.000 lira promosyon alabiliyorlar. Taahhüt süresince biri elektrik faturası olma koşuluyla 2 adet faturanın otomatik ödeme talimatında bulunması gerekiyor.

Akbank Emekli Promosyonu Kampanyası

Akbank’ ta emekli promosyonu rekabetinde iddialı bankalardan biri. Banka emekliler için 7.000 liraya varan nakit emekli promosyonu ödemesi gerçekleştiriyor. Bunun için bankanın şubelerine aylığınızı taşıyarak 3 yıl boyunca taahhüt imzalamanız yeterli oluyor. Ayrıca 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verdiğinizde, her fatura için 250 lira olmak üzere, 500 lira chip-para alabiliyorsunuz. Bunun yanında kredi kartı alarak 1.250 lira ve üzeri harcama yaptığınızda da 500 lira ilave chip-para kazanma şansınız bulunuyor.