Faizsiz bankacılık sistemi olan katılım bankacılığı, sunulan hizmetlerin kar payı oranlarıyla sunulduğu ve herhangi bir şekilde faizli gelir elde edilmeyen bir sistem avantajı sunuyor. Tüm bankacılık sisteminin kar payı sağlamasına odaklanması sayesinde, bankacılık hizmetlerinin tümü de faizsiz bir şekilde sunuluyor.

Bankaların sunduğu kredi ürünlerinin katılım bankasında ki karşılığı olan finansman destekleri de, uygulana kar payı oranıyla ve faizsiz bir şekilde sunuluyor. Giderek daha fazla talep gören katılım bankacılığının, ihtiyaç finansmanları konusunda en başarılı olanlarını okuyucularımız için inceledik.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Ziraat Katılım Bankası Faizsiz Kredi Seçenekleri

Ziraat Katılım Bankası, bir kamu bankası olarak katılım bankacılığına devletin verdiği destek kapsamında faaliyet gösteriyor. Dolayısıyla katılım bankacılığının öncü hizmetlerini sunan Ziraat katılım, ihtiyaç finansmanları konusunda da çok geniş bir seçeneğe sahip. Taşıt, Konut, İhtiyaç finansmanı destekleri, faizsiz bir şekilde kar payı oranıyla kullanılabiliyor. Doğalgaz dönüşün finansmanından, eğitim finansmanına, bireysel arsa finansmanından, iş yeri finansmanına olmak üzere, her kesimin ihtiyaç duyduğu finansman desteğini Ziraat Katılım bankası’ ndan karşılamanız mümkün. Üstelik tüm finansman destekleri faizsiz olarak sunuluyor.

Vakıf Katılım Bankası Faizsiz Kredi Seçenekleri

Vakıf Katılım, katılım bankacılığı alanında faaliyet gösteren diğer bir kamı kuruluşu. Devlet tarafından sunulan finansman destekleri fonlarının da kullanıcıya ulaştırılmasını sağlayan bankanın, her kesim için hazırlanmış finansman desteklerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Faizsiz olarak sunulan tüm bu finansman desteklerinde, kar payı oranı uygulaması bulunuyor. İhtiyaç finansmanı desteği konusunda da geniş bir seçenekliliğe sahip olan banka, % 1,99 olarak kar payı oranı uyguluyor. Bankanın yasal mevzuat gereği tüm bankaların uyması gerektiği şekilde, kullanılan finansman tutarına göre değişen 12, 24 ve 36 ay vade seçeneği uygulaması bulunuyor.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Seçenekleri

Türkiye Finans, başarılı hizmet sunumuyla, katılım bankacılığının en süratli büyüyen özel kuruluşu durumunda. Her eksim için sunulan katılım bankacılığı hizmetleri ve ürünleri, kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor. Banka % 2,29’ dan başlayan kar payı oranlarıyla, faizsiz finansman destekleri sunuyor. Geniş finansman seçenekleri arasında, sizin için en uygun olanı seçerek kullanabiliyorsunuz.