Nakit ihtiyaçlarınızın çözümü Denizbank ve Ziraat Bankası'nda: Başvuran herkesin hesabına anında 50 bin TL yatıyor!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Hayat şartları günden güne zorlaştı. Pandeminin beraberinde getirdiği ekonomik sorunlar da bu zorlukların üzerine tuz biber ekti. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar, birçok iş yerinin kapanmasına, haliyle de çok insanın işsiz ve parasız kalmasına sebep oldu. Nakit konusunda sıkıntıya düşen vatandaş kredi çekmek için bankalara başvurdu.

Kredi talepleri artınca bankalar arasında rekabet başladı. Bu rekabetten sıyrılmak isteyen bankalar, müşterileri kendi bünyelerine çekmek için avantajlı kredilerini tanıttı. Bu bankalar arasında Ziraat Bankası ve Denizbank bir adım öne çıktı.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

ZİRAAT 3-1

Nakit ihtiyaçlarınıza en büyük destek Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 50 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor. Bu sayede vatandaş nakit ihtiyacını anında gideriyor, düşük faiz ve uzun vade avantajı sayesinde geri ödemekte zorluk çekmiyor.

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 1.932,78 TL oluyor. Bu avantajlı krediye tüm Ziraat Bankası şube ve atmleri, Ziraat Bankası'nın resmi web sitesi, internet bankacılığı, mobil uygulaması ya da telefon bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Krediniz hızı bir şekilde değerlendirmeye alınıyor. Onaylanan kredi tutarı anında Ziraat Bankası vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

DENİZBANK 2

Tüm nakit ihtiyaçlarınız için efektif çözüm Denizbank'tan geliyor. İster eğitim, ister sağlık, isterseniz de elektronik ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu son derece avantajlı ihtiyaç kredisinin faiz oranı %1,89 olarak belirlenirken, vade süresi 36 ayı bulabiliyor. Bu kapsamda kullanılabilecek maksimum kredi tutarı 50 bin TL ile sınırlanıyor.

%1,89 faiz oranı ve 36 ay vade ile Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL ihtiyaç kredisinin toplam geri ödeme tutarı 73.694,19 TL, aylık taksitleri ise 2.047,06 TL olarak belirleniyor. Bu tutardaki kredi için 262,5 TL kredi tahsis ücreti alınıyor. Buna ek olarak müşterinin yaşına, kredi tutarına ve süresine göre değişkenlik gösterebilen tutarda sigorta primi tahsil ediliyor.

Denizbank ihtiyaç kredisine tüm Denizbank şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden, mobil uygulama aracılığıyla ya da telefon bankacılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor. Size de ihtiyaçlarınızı karşılamanın keyfini sürmek kalıyor.