Acil nakit ihtiyaçları nedeniyle kredi çekmek isteyen, ancak bankaların yüksek kredi faiz oranlarından şikayet edenleri sevindiren haber geldi. Türkiye’nin 3 büyük katılım bankası, ihtiyaç kredilerinde faizi ortadan kaldırıyor. Katılım bankacılığı sayesinde vatandalar %0 faizli olarak acil nakit ihtiyaçları için kredi kullanımı gerçekleştirebiliyor. İşte Ziraat Katılım, Vakıf Katılım ve Türkiye Finans katılım bankacılığının sunduğu faizsiz ihtiyaç kredilerinin detayları!

Ziraat Katılım Faizsiz İhtiyaç Finansmanı

Ziraat Katılım Bankası tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç finansmanı ürünüyle birlikte, nakit ihtiyaçlarında kredi kullanılırken faiz derdi düşünülmüyor. Esnek ödeme planı seçenekleriyle de desteklenen faizsiz ihtiyaç finansmanı taksitleri, kişinin gelir durumuna uygun taksit tutarlarıyla kullanılabiliyor. Üstelik %0 faizli olan Ziraat Katılım faizsiz kredide 36 aya varan vade imkanı sunuluyor.

Ziraat Katılım’da %0 faizli ihtiyaç finansmanında 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasında 24 ay vade ve 100.001 TL ve üstünde 12 ay vade seçiminden yararlanabiliyor. Ayrıca kişiye özel esnek ödeme planları sayesinde kredi taksit ödemeleri daha kolay yapılabiliyor.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Vakıf Katılım Faizsiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin kamu bankası Vakıfbank tarafından kurulan Vakıf Katılım Bankası, vatandaşların tüm harcamaları için ihtiyaç duyduğu nakit finansmanını faizsiz bir şekilde karşılıyor. Vakıf Katılım ile mobilya, televizyon, klima, beyaz eşya veya bilgisayar gibi hayatın her alanındaki acil harcamalar için tam 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. %0 faiz uygulanan Vakıf Katılım ihtiyaç finansmanında sadece %1.99’dan başlayan kar payı oranları sunuluyor. Böylelikle 10.000 TL limitli ihtiyaç finansmanı kullanıldığında 36 ay vadeye %2.09 kar payı oranı üzerinden taksit hesaplaması yapılıyor.

Türkiye Finans Faizsiz ve Esnek Ödemeli İhtiyaç Kredisi

Katılım bankası Türkiye Finans, herkese faiz ödemeden acil ihtiyaçları için kredi kullanabilme imkanı sunuluyor. Türkiye Finans ihtiyaç finansmanında %0 faiz, 36 aya varan vade ve sadece %2.39 kar payı oranı uygulanıyor. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade, 100.001 TL ve üzerine ise 12 ay vade seçimi yapılabiliyor.