Katılım Bankacılığı, faizsiz bir ekonomik sisteme dahil olan ve faiz yerine kar payı ve kar oranı uygulayan bankacılık sistemidir. Katılım bankacılığına ülkemizde gösterilen ilgi, sürekli olarak artmaya devam ediyor. Faizsiz olarak her kesimin ihtiyaçlarına çözümler ve ürünler sunan katılım bankacılığının, en avantajlı olanlarını okuyucularımız için inceledik.

Ziraat katılım bankası Faizsiz Krediler Sunuyor

Ziraat Katılım Bankası, ülkemizin en büyük kamu bankası olan Ziraat bankası tarafından, bu alanda da hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir iştiraktir. Tüm yönleriyle katılım bankacılığı hizmeti sunan banka, aynı zamanda her kesime ve her türlü ihtiyaca yönelik finansman destekleri de sunuyor. Konut, taşı veya ihtiyaç finansmanları, faizsiz bir şekilde ve kar oranlı olarak sunuluyor. Sunulan krediler türüne göre değişik vade ve kar oranı seçeneklerine sahip. Bununla birlikte örneğin ihtiyaç finansmanı için 50.000 liraya kadar 36 ay vade seçeneği avantajı bulunuyor. 50.001 ile 100.000 lira arasında olan finansman desteklerinde en uzun vade 24 ay, 100.001 ve üzerinde kullanılan finansman desteklerindeyse, en uzun vade seçeneği 12 ay olabiliyor.

Albaraka Türk Faizsiz Krediler

Albaraka Türk, 80’ li yıllardan bu yana ülkemizde faizsiz bankacılık sisteminde hizmet sunan uluslararası bir banka. Katılım bankacılığının uzun yıllardır temsilcisi olan banka, bu sebeple yüksek bir deneyim ve birikime de sahip. Her kesime yönelik ihtiyaç finansmanlarını, faizsiz bir şekilde sunan banka, finansman türüne göre farklı vade ve kar oranı uyguluyor.

Albaraka Türk, ihtiyaç finansmanlarının üst limiti 50.000 lira olacak şekilde ve 36 ay vade seçeneğiyle sunuyor. Finansman desteklerinden faydalanmak isteyenler, Jet finansman sayfasından https://www.albaraka.com.tr/tr/bireysel/finansmanlar/ihtiyac/jet-finansman ya da banka şubelerinden başvurularını yapabiliyorlar.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi Ürünleri

Türkiye Finans Katılım Bankacılığının ülkemizde sürekli büyüyen isimlerinden biri durumunda. Bu alanda en hızlı büyüyen bankalardan biri olan Türkiye Finans, bunu güvenilir ve özellikli bankacılık ürünlerini sunarak sağlıyor. Her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmış olan çeşitli faizsiz kredi ürünleri bulunuyor. Banka tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı, 50.000 lira için en fazla 36 ay vadeyle sunuluyor. 50.000 ile 100.000 arası finansman desteklerinde n vade uzunluğu 24 ay olabiliyor. Daha yüksek destekler için uygulanan en uzun vade seçeneği 12 ay.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!