Bankadan kredi çekerken, uygulanan yüksek faizlerden şikayetçi olanlara büyük müjde geldi. O bankalar %0 faizle acil ihtiyaçlar için kredi kullandırıyor. Katılım bankaları tarafından %0 faizli ve 36 ay vadeli ihtiyaç finansmanı sunuluyor. İşte Ziraat Katılım, Vakıfbank Katılım ve Türkiye Finans tarafından sunulan %0 faizli ihtiyaç kredisi ürünün koşulları ve başvuru yöntemleri!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ziraat Katılım’dan %0 Faizli İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin kamu bankası Ziraat Bankası’nın katılım bankacılığı kuruluşu Ziraat Katılım, 2022 yılında faiz yükü olmadan kredi kullanmak isteyenlere yardımcı oluyor. Vatandaşlar %0 faizle eğitim, temel ihtiyaç ve daha pek çok farklı alandaki ihtiyaçlarına özel kredi kullanabiliyor. Ziraat Katılım şubelerine gidilerek, tüm nakit ihtiyaçları için %0 faizli ihtiyaç kredi kredisi kullanılabiliyor.

Ziraat Katılım tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi ürününden tüm vatandaşlar yararlanabiliyor. 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay ve 100.001 TL ve üzerine 12 ay vade imkanı bulunuyor. Üstelik herkesin gelir durumuna göre düzenlenen avantajlı kar payı oranları ile kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Vakıf Katılım’dan İhtiyaçlara Özel Faizsiz Kredi

Vakıf Katılım, 2022’deki yüksek enflasyonun getirdiği hayat pahalılığı karşısında ihtiyaçları uygun koşullarda ve faizsiz şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Vakıf Katılım faizsiz ihtiyaç kredisi ile beyaz eşya, mobilya, televizyon, bilgisayar, iklimlendirme ve tadilat gibi hayatın farklı alanlarından acil masraflar için kredi kullanılabiliyor.

Vakıf Katılım %0 faizli ihtiyaç finansmanı ile 1.500.000 TL’ye kadar kullanım gerçekleştirilebiliyor. Vakıf Katılım şubelerine giderek, başvuru yapılabilen %0 faizli ihtiyaç finansmanında 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Ayrıca gelir durumuna göre düzenlenen ve sadece %1.99’dan başlayan kar payı oranlarından yararlanılabiliyor. Böylelikle 10.000 TL limitli %0 faizli ihtiyaç kredisinde 36 ay vade seçimine %2.09 kar payı oranından yararlanılabiliyor.

Türkiye Finans Faizsiz İhtiyaç Finansmanı

Türkiye Finans katılım bankası tarafından 2022 yılında tüm ihtiyaçlar için %0 faizli ihtiyaç kredisi sunuluyor. Üstelik şubeye gitmeye gerek olmadan %0 faizli ve 36 aya varan vadeli ihtiyaç kredisinden gelir durumuna göre düzenlenen avantajlı kar payı oranlarıyla yararlanılabiliyor.