İhtiyaçları artan ve kredi kullanmak isteyen ancak yüksek ihtiyaç kredisi faizlerinden çekinenlere müjde o bankalardan geldi. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasıyla, 2023 yılında da vatandaşlar artan masrafları veya beklenmeyen masrafları için ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. İşte Ziraat Katılım, Albaraka Türk ve Türkiye Finans tarafından açıklanan %0 faizli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları!

Ziraat Katılım Faizsiz Kredi

Türkiye’nin kamu bankası Ziraat Bankası’nın katılım bankacılığı kuruluşu Ziraat Katılım’dan masrafları artan vatandaşlara büyük bir kolaylık sağlıyor. 2023 Şubat ayında acil nakde ihtiyacı olanlar faiz yükü olmadan ihtiyaç finansmanını Ziraat Katılım aracılığıyla karşılayabiliyor.

Ziraat Katılım, tüm ihtiyaçlar ve masraflar için %0 faizli ihtiyaç finansmanı sunuyor. Ziraat Katılım tarafından yapılan açıklamada acil nakde ihtiyacı olanlara faizsiz ihtiyaç kredisi sunulacağı belirtildi. Faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası çerçevesinde tüm nakit ihtiyaçları için 36 aya varan vade ve %0 faiz fırsatından yararlanılabiliyor. Ziraat faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasında kar payı oranı ise %1.65’ten başlayan oranlarla uygulanıyor.

Albaraka Türk Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Katılım bankası Albaraka Türk’ten 2023 Şubat ayında da acil nakde ihtiyacı olanlara %0 faizli kredi imkanı sunuluyor. Albaraka Türk faizsiz ihtiyaç kredisi ile 36 aya varan vade %0 faiz imkanından yararlanarak, tüm nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi mümkün oluyor.

Albaraka Türk’ten yapılan açıklamada 2023 Şubat ayı itibariyle eşya, sağlık, seyahat, düğün organizasyonu, tatil, tadilat, cep telefonu, bilgisayar gibi teknolojik cihazlar gibi her tür harcama için ihtiyaç duyulan finansman %0 faizle karşılanıyor. Albaraka Türk’te %0 faizli ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade imkanıyla sunuluyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasında 24 ay, 100.001 TL ve üzerindeyse 12 ay vade seçeneği sunuluyor. Üstelik sadece %1.99’dan başlayan kar payı oranlarıyla sunulan faizsiz krediye şubeye gitmeden dijital bankacılık hizmetleriyle başvuru yapılabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Türkiye Finans’tan Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye Finans, acil nakit ihtiyacı olanlara %0 faizle ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. Türkiye Finans ihtiyaç finansmanına başvuruda bulunanlar %0 faiz imkanından yararlanabiliyor. Üstelik Türkiye Finans ihtiyaç finansmanında sadece %1.99’dan başlayan kar payı oranları uygulanıyor. Yine bankacılık mevzuatlarına uygun olarak 50.000 TL’ye kadar 36 ay, 50.001 TL ve 100.000 TL arasına 24 ay, 100.001 TL ve üzerineyse 12 ay vade imkanı sunuyor.