Eğitimden, mutfağa ve hatta sağlığa kadar hayatın her alanında karşılaşılan tüm acil nakit ihtiyaçları için bugünün ekonomik koşullarında birikim yapabilmek maalesef mümkün değil. Bu ihtiyaçları ertelemek yerine karşılayabilmek için bankalara koşan vatandaşlar yüksek kredi faizleriyle karşılıyor. Ancak o 3 büyük katılım bankası başvuru yapanlara faizsiz ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Peki faizsiz kredi nasıl kullanılır? Hangi bankalar faizsiz kredi veriyor? Tüm detaylar haberimizde!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Ziraat Katılım Faizsiz Kredi Kampanyası

Ziraat Katılım Bankası tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı ürünün en önemli özelliği kesinlikle kredi faiz uygulamasına sahip olmamasıdır. Eğitim, ev ihtiyaçları, mutfak ihtiyaçları veya sağlık ihtiyaçları için gerekli olan acil nakit ihtiyacının faizsiz krediyle karşılanabilmesine yardımcı oluyor. Ziraat ihtiyaç finansmanı ürünü %0 faizle sunuyor. Üstelik ihtiyaç finansmanında esnek ödeme planı seçeneklerinden yararlanılabilecek tam 36 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. 50.000 TL’ye kadar olan faizsiz kredi kullanımlarında 36 ay vade, 50.001 TL ve üzeri faizsiz kredi kullanımlarında ise 24 aya varan düşük kar payı oranlı ihtiyaç kredisi kullanılabilmektedir.

Albaraka Faizsiz 36 Ay Vadeli Kredi

Bir diğer katılım bankası Albaraka’dan tüm acil nakit ihtiyaçları için faizsiz ve 36 aya varan vadeli kredi kullanım imkanı sunuluyor. Albaraka “Jet Finansman” ürünü sayesinde hayatın her alanındaki acil nakit ihtiyaçları için hızlı ve faizsiz kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor. Jet Finansman ürünü kapsamında 1.000 TL’den 5.000.000 TL’ye kadar olan tüm ihtiyaçlar için faizsiz kredi başvurusu yapılabilmektedir. Üstelik 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ve üstüne ise 24 ay vade seçilebiliyor. Buna göre Albaraka’da faizsiz ihtiyaç finansmanın 50.000 TL limitli olarak kullananlar 36 ay vade için sadece %2.05 kar payı oranı üzerinden ayda 2.109.46 TL taksit ödemelerinden yararlanabiliyor.

Türkiye Finans Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Katılım bankası Türkiye Finans’ta tüketicilere faizsiz ihtiyaç kredisi sunuyor. İhtiyaç finansmanı olarak isimlendirilen kredi ürününde 36 aya varan vade ve %0 faiz imkanından yararlanılabiliyor. Buna göre tüketiciler 36 ay vadeli 10.000 TL limitli ihtiyaç finansmanı kullanmak istediğinde %0 faiz ve sadece %1.79 kar payı oranı ile kredi kullanabiliyor.