Bankadan kredi çekmeyi düşünen ancak yüksek kredi faizlerinden şikayetçi olanlar için katılım bankalarından büyük müjde geldi. Artık ihtiyaç kredisi kullanırken faiz ödemek zorunda kalınmıyor. Ziraat Katılım, Vakıfbank Katılım ve Türkiye Finans tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi ile tüm ihtiyaçlarınızı uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabilirsiniz. Peki faizsiz ihtiyaç kredisi nasıl kullanılır? İşte detaylar!

Ziraat Katılım Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Ziraat Katılım tarafından sunulan ihtiyaç kredisini %0 faizle kullanabilmek mümkün oluyor. Hiç faiz ödemeden çok daha uygun koşullarda ihtiyaç kredisi kullandıran Ziraat Katılım’ın faizsiz kredisinden herkes yararlanabiliyor. Kamu bankası Ziraat Bankası’nın katılım bankası olan Ziraat Katılım tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi ile hem faiz yükünden kurtulmak hem de İslami usullere uygun olarak kredi kullanabilmek mümkün oluyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Ziraat Katılım ihtiyaç finansmanı ile eğitim, doğalgaz ve daha pek çok farklı ihtiyaç için %0 faizle ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Faiz ödemeden kredi kullanılabilen Ziraat Katılım’da 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçeneği sunuluyor. 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay ve 100.001 TL ve üzerine ise 12 ay vade desteği sunuluyor. Ziraat Katılım%0 faizli ihtiyaç kredisinde herkesin gelir durumuna göre düzenlenen uygun kar payı oranları ile kredi kullanma imkanı sunuyor. Ziraat Katılım şubelerine gidilerek, şahsen başvuru gerçekleştirilebilmektedir.

Vakıf Katılım Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ın ihtiyaç finansmanı ürünüyle %0 faizli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Temel ev eşyası alımlarından, eğitime ve hatta sağlığa kadar her alandaki acil nakit ihtiyaçları için %0 faizli ve 36 ay vadeli ihtiyaç finansmanı sunuyor. Vakıf Katılım’dan yapılacak 10.000 TL tutarlı faizsiz ihtiyaç kredisi kullanımında 36 ay vade için sadece %2.09 kar payı oranı ile kredi kullanılabiliyor. Vakıf Katılım şubelerine şahsen başvuruda bulunarak faizsiz kredi kullanılabiliyor.

Türkiye Finans Faizsiz 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Katılım bankası Türkiye Finans 2022 yılında da faizsiz kredi kullanma fırsatı sunuyor. Türkiye Finans tarafından sunulan ihtiyaç finansmanı sayesinde sadece %2.24’den başlayan avantajlı kar payı oranları ile %0 faizli olarak 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.