Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kurulduğu günden bu yana tüm ekonomik kesimlerin finansal ve nakit ihtiyaçlarını karşılamaları için yardımcı olan Ziraat Bankası, emekli vatandaşlarımızın da finansal ihtiyaçlarında yanlarında. Sağlıktan tatile, tadilattan eşya alımına birçok ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olan Ziraat Bankası, uygun faiz oranları ve esnek ödeme koşulları ile adeta nefes aldırıyor. Tüm bireysel ihtiyaçlarınızın finansmanı için kullanabileceğiniz kredinizi 36 aya kadar vadelendirebilir ve ödeme şartlarını bütçenize göre ayarlayabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası'nın emekli vatandaşlar için belirlemiş olduğu kredi imkanı ve merak edilen detaylar!

Emeklilere Müjde!

Ekonomimizin en eski bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ya da konut kredisi olanakları ile bugüne kadar binlerce kişinin finansal ihtiyacını karşılamasına yardımcı oldu. Aynı şekilde emekli müşterileri için de sürekli yenilikler ve çeşitli kampanyalar yapan banka, ihtiyaç kredisi ayrıcalıkları ile de emeklilerin yanında. Bütçenize göre dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahip olan kredi için belirlenen vadeler ise şu şekilde:

  • 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar,
  • 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve
  • 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunuyor.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi İçin Diğer Detaylar

Örneğin Ziraat Bankası'ndan yüzde 1,79 faiz oranı ve 36 ay vade ile çekeceğiniz 10.000 TL kredi için aylık ödemeniz gereken meblağ yalnızca 407,45 TL olarak hesaplanır. Söz konusu kredi için başvurabilmek için size en yakın Ziraat Bankası şubesinden destek alabileceğiniz gibi hiç şubeye gitmeden de başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Ziraat Bankası internet şubesi, Ziraat Mobil, çağrı merkezi ya da bankanın web sitesinden yardım alabilirsiniz. Diğer yandan banka tarafından kredinizin onaylanmasının ardından ise aşağıdaki belgeleri bankaya iletmeniz gerekir. Bu belgeler:

  • Kredi başvuru formu,
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi,
  • Emekli olduğunuza dair gelir belgeniz ve
  • Şubece istenebilecek diğer belgeleri kendinize en yakın şubeye iletebilirsiniz.

Siz de bu koşullardan yararlanarak Ziraat Bankası'nın emekliler için sunduğu olanaklar sayesinde ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. Hem de uygun faiz ve uygun ödeme seçenekleri ile...